Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

AKÁŠA neboli INFORMAČNÍ POLE

28.9.2019 - 9:00 - 29.9.2019 - 17:00

4800Kč

AKÁŠA…všeprostupující éter, který tvoří určitou geometrii společně se zemskými elementy. Tato geometrie vytváří také informační pole, v kterém můžeme velmi efektivně číst. Je to přijímání jazyka Světla z těchto geometrických polí.

Hlubším porozuměním zákonitostí a souvislostí mezi živly, posvátnou geometrií a vesmírnými zákony se vám ujasní, aktivuje či zintenzivní váš proud v toku informací, které přijímáte často nevědomě.

PŘIJĎTE SE ROZPOMENOUT NA SCHOPNOST, KTERÁ JE SOUČÁSTÍ POTENCIÁLU VEŠKERÉHO LIDSKÉHO VĚDOMÍ.

 

Lemiana o semináři napsala: „Nově aktualizovaný kurz, ve kterém vám přiblížíme akášické záznamy jako informační pole. Na akášické záznamy je již dnes mnoho pohledů a v tomto aktualizovaném kurzu vám posdílím moji 16-ti letou praxi v propojení s AKÁŠICKÝM ZDROJEM a s přijímáním informačního toku z akášického pole. Po 7letém soustavném sdílení mých zkušeností s tímto nástrojem pro vnímání jemněhmotného světa vám přináším aktuální program, stažený na míru pro toto období velkých kvantových skoků.“

Tento kurz je pro všechny, kteří jsou připraveni vnímat působení jemněhmotných úrovní reality na náš každodenní život.

 

 

 

PROGRAM SEMINÁŘE:
– Seznámení se s pojmy Akáša, Akášický zdroj, akášické filtry, jemněhmotná těla
– Vesmírné zákony a jejich využití v přijímání informačního toku
– Zpracování akášických filtrů, které vám brání přijímat informační proud
– Posílení přijímače vašeho kanálu skrze živé vhledy a meditace
– Osvojení si své nejpřirozenější formy přijímání
– Zpracování individuálních témat ve skupinovém čtení

S sebou: potřeby na psaní, pohodlné oblečení a co nejotevřenější mysl

Orientační harmonogram:
1. den SO 9:00 – 18:00 hod (přestávka na oběd 13 – 14 h.)

2. den NE 9:00 – 17:00 hod (přestávka na oběd 13 – 14 h.)

Jelikož je počet míst omezen, můžete si své místo rezervovat zálohou Kč 1800,- na účet u Fio banky 2700510000/2010. Doplatek Kč 3000,- se poté bude hradit na místě. Jako variabilní symbol, prosím, uveďte Vaše telefonní číslo.

 

Vede: LEMIANA SANTIAGO – Průvodkyně jazykem Světla, www.editasantiago.cz

Hostem bude ANTONÍN VALENTA  (viz níže)

 

……………………………………………………………………………………………………………………….

LEMIANA SANTIAGO a ANTONÍN VALENTA budou v Č. Budějovicích už v pátek 27. září – máte šanci se přihlásit na INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE.

Akášické vhledy odkrývají často takové vrstvy v jemněhmotných tělech, které naše lidská mysl není schopna přijmout a tím pádem ani rozpustit jakýkoliv bludný kruh, ve kterém se nyní můžete nacházet. Akášické vhledy, přijímané přímým channelingem, vám mohou rozvázat karmické uzly, dávné smlouvy duší, které již pro tuto dobu nepotřebujete žít.

Akášické vhledy vám otevřou dveře do nových realit, které jsou přirozeností a opravdovostí vaší jedinečné esence v každodenním životě. Přinášejí pochopení cyklů ve vašem životě a podpoří vás se soustředit vždy pouze na to, co dle růstu vašeho bytí máte tzv. na řadě.

Pomohou Vám vyrovnat mužský a ženský princip již z úrovně éterického těla – tím  může dojít k celistvosti a propojení mysli a srdce.

Akášické vhledy vám pojmenují, v jaké fázi hojnosti se nyní nacházíte, jedná-li se o dávání a přijímání.

Nasměrují Vás ( skrze afirmace „šité na míru“ právě pro vás), k otevření dalšího lidského potenciálu.

Možno v českém, anglickém či španělském jazyce, konzultace trvá max. 1 hod., cena: 1500Kč. Můžete se objednávat na emailu: info@editasantiago.cz či na tel.: 731 390 037 nebo na: http://www.editasantiago.cz/konzultace-edity-santiago/

Těším se na vás, Lemiana

ANTONÍN VALENTA – HARMONIZACE PĚTI ŽIVLŮ – terapie pro fyzické zdraví 

„Někdy si poradíte sami, někdy vás potřebuje OMLADIT dotek bytosti, která vám zprostředkuje řešení skrze svou ČISTOTU BYTÍ & PROPOJENÍ S AKÁŠICKÝM ZDROJEM♥“

 

 

„Působím jako katalyzátor na jemněhmotných úrovních, kde jsou často v nerovnováze jednotlivé živly, které se poté projeví nerovnováhou na fyzické úrovni.

Každé éterické, emoční a mentální tělo v sobě obsahuje živel éteru, živel ohně, živel vzduchu a živel vody. V každém těle je jiné zastoupení živlů dle původní esenciální geometrie avšak během života a s vlivem éterického zaznamenávání informací se živly často dostávají do nesouladu a do přebytku či nedostatku v každém z jednotlivých těl.
Zdraví je odrazem rovnováhy všech energií v těle. Jedná se zde mimo jiné o rovnováhu emocí lásky a citu, které jsou naopak často blokovány pocitem strachu.
Hovoříme-li o tzv. živlech v nás, lze si například živel vody představit jako naše emoce, které při nerovnováze vytvářejí ve fyzickém těle značnou nestabilitu a následně zdravotní potíže.
Terapie harmonizací pěti živlů přináší postupné vyrovnávání těchto nesouladů.
Tuto terapii lze velmi doporučit následně po akášickém čtení, kdy se často uvolní nové emoce a poznání nebo jako samostatná terapie, zaměřená na určitou oblast fyzického těla či jeho celkovou harmonizaci.
Tato terapie přináší uvolnění bloků, které jsou uloženy v našich jemněhmotných tělech, tedy odrazem do naší fyzické reality. Přináší postupné uvolňování a pročišťování, což nastoluje rovnováhu a potenciál pro fyzické i duševní zdraví, štěstí a lehkost Bytí.
Vše je vedeno Vyšší inteligencí/Akášickým Zdrojem ve jménu Lásky/Světla.
Nikdo za Vás nic neudělá, ale kdo hledá pomoc opravdově, tomu pomoci lze 🙂
Je důležité přijít ve víře a důvěře v elementy, jemněhmotná těla a prováděnou terapii.
Energetická / intuitivní masáž probíhá tak, ze si zvolíte jakou partii těla chcete namasírovat. Proč intuitivní? Masíruji podle základní postupu, ovšem konám intuitivně. Já působím na základě proudu energií, které jsou hlavním účinným prvkem služby.
MASÁŽ trvá 1h / 1000 Kč. Každá další 1/2 hod. za 500 Kč.
HARMONIZACE pěti živlů trvá max 1h / 1300 Kč. Každá další  1/2 hod. za 500 Kč.
Lze to nakombinovat podle své potřeby. Začínalo by se masáží.
Již při samotné masáži proudí energie, které účinkují na základě klientova vnímání.
Účinky kombinace mohou být přínosnější, příjemnější, účinnější, protože se nejprve tělo masáží rozproudí, promne, ‚nachystá‘ a poté harmonizací předá, co je v tady a teď na řadě od Akášických mistrů proudící nejen skrze mé bytí.

Zeptej se a kontaktuj.Více informací a recenze na: tel.č.: 732 583 811
nebo mail: valenta.antonin10@gmail.com

Pěkný zbytek dne a na viděnou.
Valenta Antonín

Podrobnosti

Zahájení:
28.9.2019 - 9:00
Ukončení:
29.9.2019 - 17:00
Cena:
4800Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.editasantiago.cz

Pořadatel

Edita Lemiana Santiago
Telefon:
731 390 037
E-mail:
edita@editasantiago.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913