Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

AKÁŠICKÉ VHLEDY – téma: SVĚTELNÉ KÓDY POSVÁTNÉHO PARTNERSTVÍ

23.6.2018 - 9:00 - 24.6.2018 - 18:00

4600Kč

AKÁŠA… všeprostupující éter, který tvoří určitou geometrii společně se zemskými elementy. Tato geometrie  vytváří  také informační pole, v kterém můžeme velmi efektivně  číst. Je to přijímání jazyka Světla z těchto geometrických polí.

Teoreticko-praktický seminář.

Počet účastníků: maximálně 12 osob


Akášické vhledy jsou novým projevem vedení, jak pracovat s otevíráním našeho potenciálu a jak přenastavovat vědomě příčiny našich následků, které jsou odrazem našeho souladu mezi vnitřním mužem a vnitřní ženou. Tento seminář jde do hloubky zákona produchovnění a podpoří vás v přenastavení vašeho vnitřního muže a vnitřní ženy tak, aby dokázali spolu vědomě tvořit své NEBE NA ZEMI. Je to seminář pro všechny, kteří si dovolí prožívat každodenní život z vědomí celistvé posvátné dvojice, která je ukryta v každém z nás. A jedině po jejím zharmonizování může dojít k odrazu do hmotného světa.

PŘIJĎTE BÝT SOUČÁSTÍ VŠEHO, CO VÁM POMŮŽE SJEDNOTIT VAŠE NITRO A PROŽÍVAT A TVOŘIT SVOU REALITU PRÁVĚ Z VĚDOMÍ POSVÁTNÉ DVOJICE, KTERÁ ČEKÁ NA PROPOJENÍ A ROZHODNUTÍ BÝT V SOULADU!

PROGRAM:

– Prezentace – úrovně vztahů
– Prezentace – polarizování ve vztazích
– Aktivace světelných kódů skrze akášické čtení
– Odpojení se od starého paradigma vztahů
– Nové paradigma božích komplementů v našich životech
– Zpracování individuálních témat ve skupině

Co s sebou: na kurz si přineste potřeby na psaní, pohodlné oblečení a co nejotevřenější mysl.

Čas. plán: SO 9:00 – 18:00 (19:00) hod., NE 9:00 – 18:00 hod.

 

Vede: EDITA LEMIANA SANTIAGO , www.editasantiago.cz
Průvodkyně jazykem Světla

Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most.

Po dvanáctiletém období  propojování více světů a absolvování mnoha školení v ČR i zahraničí, se za používání channelingu posledních 5 let práce intenzivně zabývá čtením Akášických záznamů pro klienty z celého světa. Později byla Střážci Akáši vedena k přípravě a manifestaci kurzů. Její zkušenosti s tímto vesmírným darem lidstvu byly a jsou stále natolik obohacující, že je vedena předat je všem, jejichž duše volá po tomto poznání (ty nejpodstatnější informace, osobní kódy) a naučit účastníky jejich kurzů ten nejjednodušší a nejpřirozenější způsob jak vstoupit a číst v akášických záznamech. Pro ty, kteří však čelí nejistotě, nedůvěře a pochybám poskytuje vedení na jejich cestě k sebe sama.

 

Host: MOJMÍR ČALKOVSKÝ – specialista na posvátnou geometrii

Vhledy muže, který dlouhou dobu věřil jen v materiální svět. Poté upadl do nemoci a uvědomil si pomíjivost hmoty. Skrze nemoc mu přišlo uvědomění a on se ze světa tvrdého businessu přenesl do hlubšího chápání světa. Mojmírova prezentace je fascinující a proto jsem ho ráda pozvala, aby doplnil moje ženské vnímání a vhledy skrze svou mužskou esenci.

 

REZERVACE PŘEDEM:
 na tel: 605 148 913 (Dáša) nebo email: centrumsetkavani.cb@seznam.cz

Jelikož je počet míst omezen, můžete si své místo rezervovat zálohou Kč 1600,- na účet u Fio banky 2700510000/2010. Doplatek Kč 3000,- se poté bude hradit na místě. Jako variabilní symbol, prosím, uveďte Vaše telefonní číslo.


 

Podrobnosti

Zahájení:
23.6.2018 - 9:00
Ukončení:
24.6.2018 - 18:00
Cena:
4600Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.editasantiago.cz, www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Edita Lemiana Santiago
Telefon:
731 390 037
E-mail:
edita@editasantiago.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913