Načítám Akce

« Všechny Akce

ANGLIČTINA PROŽITKEM pro mírně pokročilé – ENGLISH ARTISTS (září až červen)

5.9.2019 - 15:45 - 18:45

4500Kč
Každý první čtvrtek v měsíci ( už od 5. září 2019 do června 2020) je vypsaný žádaný kurz angličtiny s výbornou lektorkou JANOU HRUŠKOVOU – celkem 30 vyučovacích hodin (jeden blok opět 3 hodiny). Rádi uvítáme i nové účastníky, starší i mladší…
Celková cena je 4 500 Kč s tím, že je možné platit ve dvou splátkách.
Případní zájemci: hlaste se prosím, přímo lektorce Janě Hruškové (nejlépe mailem nebo sms zprávou) a poté zašlete zálohu 500 Kč na č. účtu 1339223013/0800 jako závaznou rezervaci do kurzu (AJ 5.9. + příjmení)
V září pak uhradíte doplatek kurzovného nebo jednu splátku 2000 Kč uhradíte v září a druhou ve stejné výši v lednu 2020.

Také je možné zaslat celou částku kurzovného i nyní. Rozhodnutí necháme na vašich možnostech a chuti.

 

Lektorka JANA HRUŠKOVÁ, www.vivaenergia.cz, www.facebook.com/uzivejme.si

„Jmenuji se Jana Hrušková a jsem lektorka, energy terapeutka, průvodkyně dětí i žen a tvůrkyně projektů i prostorů.

Již před několika lety jsem vytvořila projekt Viva Energia, kde se soustřeďují všechny mé aktivity pro druhé. S velkou láskou a nadšením jsem lektorkou prožitkové angličtiny a pomáhám i začínajícím lektorům uchopit své projekty, kde se můžeme potkat srdcem. Již mnoho let dělám energetické celostní procedury zaměřené na uctění těla, jeho moudrosti a síly. Pořádám ženské kruhy, semináře a workshopy, tvořím pro ženy a jejich rodiny rituály. Provádím po místech duševních i fyzických, kde se můžeme opět zkontaktovat se svou vnitřní krásou a unikátností. A jako třešnička na dortu jsou mé spisovatelské aktivity – příspěvky, články, poznámky z workshopů, analýzy osobnosti, ženské karty, osobní příběhy a pohádky.

Lektorování angličtiny je něco jako maják, který pro mě svítí a já skrze něj mohu svítit na ostatní. Při terapeutické práci se čas od času cítím vysílená, ale při angličtině nikdy :). Miluji předávání tohoto svobodného a svobodomyslného jazyka PROŽITKEM. Tedy tak, jak mě učil sám život. Školy byly zajisté důležité a v určitém směru zásadní. Ale PROŽITEK tam venku – na ulicích, v obchodech, v restauracích, na pláži, na zastávkách, v amerických i britských rodinách, s rodilými mluvčími z Ameriky, Anglie i Austrálie, to nabralo úplně jiný směr. Ten skutečný, ryzí a tak moc motivující… A tak to předávám svým studentům a studentkám – používám formu i strukturu, které však plním esencí skutečného života, který není perfektní, ale za to opravdový. Přidejte se k nám 🙂

Více o lektorce na jejím webu.

Podrobnosti

Datum:
5.9.2019
Čas:
15:45 - 18:45
Cena:
4500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.vivaenergia.cz

Pořadatel

Jana Hrušková
Email:
janaenergie@seznam.cz
Webová stránka:
www.vivaenergia.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913