Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ARCHETYPY ŽENSKÉ DUŠE aneb CO MĚ VOLÁ PRÁVĚ TEĎ

20.4.2018 - 18:00 - 21:00

350Kč

ŽENSKÝ KRUH

Ženské kruhy byly odjakživa společenstvím žen – dívek, stařen, matek, manželek, milenek, dcer, zkušených i nezkušených …, které se scházely v bezpečném prostředí ostatních žen a předávaly si zkušenosti, rady a pomáhaly si v radostných i strastných chvilkách života. Postupem civilizovaného světa se toto trochu vytratilo, ale naše potřeba být mezi „svými“, mezi „svou smečkou“ podobně smýšlejících žen a učit se, zůstala.

 

U ženských kruhů, které pro ženy již několik let pořádám, ctím podstatu a esenci ženského společenství, a to ZASTAVIT SE, PLYNOUT VE SVÉM ŽENSTVÍ A NAVZÁJEM SI PŘEDÁVAT SVOU VLASTNÍ MOUDROST A ZKUŠENOSTI. Není to seminář ani přednáška, má úloha je být s vámi, pomoci vytvořit láskyplný prostor, otevírat témata a sdílet s vámi mé zkušenosti a vhledy.

Pro každý kruh je vypsáno téma, avšak dle energie a vzájemného plynutí ho dost často intuitivně měním a nechávám se vést tak, aby bylo naplněno to, co má být …

 

Dotýkáme se témat:

– ženské cykly a my – vnitřní dívka a vnitřní matka – sebeláska – sebevědomí – ocenění své vlastní hodnoty – dary ženské intuice – vnitřní otec a muži v našem životě – láska k tělu a jeho schopnost samo se uzdravovat – ženské instikty a karmické vlivy – kultovní příběhy a knihy pomáhající nám pochopit důležité otázky naše života a ženské duše – symboly a sny v našem životě – ženská rozmanitost

Během ženského kruhu na všechny čeká drobné občerstvení, společně si vytváříme oltář ze symbolů, věcí, květin…, které pro nás mají smysl. Součástí každého ženského kruhu je i vedená meditace související s daným tématem či nově vytvořeným na základě souhlasu všech.

 

 

Těší se JANA HRUŠKOVÁ, www.vivaenergia.cz, www.facebook.com/uzivejme.si

 

 

Podrobnosti

Datum:
20.4.2018
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
350Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Jana Hrušková
E-mail:
janaenergie@seznam.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913