Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

BUĎTE SAMI SEBOU VE VÍRU ZMĚN – v LÁSCE, SVOBODĚ a MÍRU

11.6.2022 - 14:30 - 18:30

200Kč – 700Kč

Přednáška a následný workshop s GERHARDEM K. PIEROTHEM, spoluzakladatelem projektu Lichtwesen na téma: Jak sami utváříme svou realitu a jaké jsou naše skutečné možnosti. O tom, jak překonat strach, uvolnit staré blokády, objevit svůj netušený potenciál a nové cesty.

.

Můžete přijít pouze na přednášku nebo se zúčastnit také workshopu.

14:30 – 15:30hod.  PŘEDNÁŠKA

 Často se řídíme starými návyky a způsoby jednání, které jsme rozvinuli během našeho života, Tyto návyky vytváří naše omezení, které nás udržuji v pocitu, že se nedokážeme pohnout z místa a žít naplněný život podle svých představ. Dozvíte se, proč tomu tak je a jakým způsobem lze s těmito starými programy, zasutými mentálními vzorci a nepříjemnými pocity pracovat.

Pomocníky, kteří nám nabízejí podporu při uzdraveni a osvobozování se od našich starých omezení mohou být také vysokofrekvenční esence světelných bytostí jako jsou archandělé, nanebevzatí mistři, elohimové a elementární pozemské bytosti, které nabízí projekt Lichtwesen.

Přednáška uvede příklady, jakým způsobem s námi námi tyto energie mohou pracovat.

16:00 – 17:30 hod. WORKSHOP

Vyzkoušíte si jednoduché techniky, které Vám umožní osvobodit se od  sebedestruktivních návyků a nežádoucích bloků, skrytých hluboce v nevědomí, abyste mohli s větší lehkostí a radostí kráčet vlastní cestou.

 

17:30 – 18:30 hod. PROSTOR pro OTÁZKY A DISKUSI s LEKTOREM

Vhodné pro všechny, kdo chtějí pustit více světla a vědomí do svého každodenního života. Také pro holistické terapeuty všech směrů, kteří hledají nové možnosti, jak obohatit svou praxi.

Na místě budou k dispozici vzorky esencí Lichtwesen k vyzkoušení

Přednáška bude tlumočena z němčiny do češtiny..

Rozhovor s přednášejícím můžete shlédnout v tomto videu:

O lektorovi: GERHARD K. PIEROTH
Život Gerharda je utvářen hledáním Boha. Po vyhoření při práci v IBM hledal jako vedoucí týmu v divizi „Umělá inteligence“ nové cesty, zpočátku se učil různé formy meditace a terapie v Osho centru v Indii. Další techniky, meditace, práce s energií a kriya jógu studoval v USA.
Gerhard je spoluautorem několika bestsellerů o světelných bytostech a duchovním světě a prostřednictvím seminářů a konzultací podporuje lidi po celém světě na jejich duchovní cestě.
Projekt Lichtwesen byl inciciován astrálními Mistry známými jako nanebevzatí mistři (např. St. Germain, Maria, Lao Tse či Kwan Yin). Gerhard K. Pieroth po letech studií u těchto astrálních Mistrů byl jimi požádán, aby zde na Zemi otevřel společně s Petrou Schneider projekt Lichtwesen, který funguje od r. 1993. Jde o unikátní projekt nosičů napojených na vyšší úrovně vědomí, které nás podporují v rozvoji našich schopností, při překonávání vnitřních limitů a učí nás úspěšně zdolávat výzvy, které nám klade reálný život.

Vstupné na celý program 700 Kč, vstupné na přednášku 200 Kč

REZERVACE a PLATBA ZÁLOHY 200 Kč PŘEDEM.

Bližší informace a rezervace:   

MILAN a KARLA STREJČKOVI

 tel: 775166535, 775985108

e-mail: esotericky-obchudek@seznam.cz

V případě většího zájmu zvažujeme možnost připojení zájemců na akci též on-line přes platformu ZOOM (v jednání).

Podrobnosti

Datum:
11.6.2022
Čas:
14:30 - 18:30
Cena:
200Kč – 700Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, https://www.esoterickyobchudek.cz/

Pořadatel

Ing. Karla Strejčková
Telefon:
775 166 535
E-mail:

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913