Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ČERVENÝ STAN – téma: MÁ ROLE ve VZTAZÍCH

18.4.2018 - 18:30 - 20:30

450Kč

Dnešní téma: MÁ ROLE ve VZTAZÍCH.

Co jsou to role a kde se tady vzaly?

Co o nás tyto role vypovídají?

Tento večer je věnován našim rolím v partnerství, a jak je můžeme přenastavit.

Více informací o „ČERVENÉM STANU“ se dozvíte v rubrice PRAVIDELNÉ AKCE na úvodní straně našeho webu.

 

REZERVACE PŘEDEM:
jana.skalickova@post.cz nebo tel.737 466 004 ( sms)

 

Vede: JANA SKALIČKA, www.skalickovi.eu

Moje cesta
Kdysi dávno jsem se více orientovala na mužský svět výkonů a dosahování. Nejvíce se to odrazilo v mé sportovní kariéře, díky které jsem strávila pár sportovních let i v cizině. Po návratu zpět do Českých Budějovic jsem začala učit a ve školství zůstala 12 let. Příchodem mého prvorozeného syna jsem ze školství odešla a už se tam nevrátila. Vřelý vztah k dětem mi ale zůstal.

Následovaly roky, kdy jsem se učila být maminkou a zároveň i partnerkou. Tím se otevřela moje velká šance objevit své ženství. Nastaly pro mě dlouhé roky sebepoznání a praktikování každodenních meditací (nebyla jsem v tom sama, naštěstí jsme to vnitřní puzení k sebepoznání měli s partnerem společné). Velmi intenzivní práce začala přinášet nový vítr do mého rodičovství i do mého partnerského vztahu. Můj vnitřní svět začal kvést.

S vděčností vzpomínám na své učitele, kteří mě zahrnuli obrovskou láskou a nenechali mě sejít z cesty. První zkušenosti s meditací a sebepoznáním, stejně jako například s Rodinnými konstelacemi, jsem poznala u Bhagata. On a Amar byli také u mých první výletu do dětství, do času, kdy všechno pro nás začíná. Ženy jako Ma Deva Ambu, Komala Lyra a Sugandho byly a jsou učitelkami, které mě doprovází na mé cestě ženství. Každá z nich má jinou kvalitu, život každé z nich má jinou příchuť. Jsem vděčná, že se mohu dívat na tolik ženských cest. Také bych nerada zapomněla ještě na jednoho muže, na MUDr Josef Pekárka, který mě ukázal, jak spolu fungují naše psychika a tělo. On sám se za učitele nepovažuje, ale vše co mi dal nesmírně obohatilo můj život a předávám to dál.

Výčet seminářů:
Esence – Bhagat, Deva Ambu – Šamanské léčení čaker, Rodinné konstelace – Bhagat, Vnitřní dítě – Amar, Primární terapie – Sughando, Čakry 1-5 – Sughando, Umění zemřít – Bhagat, Ajurveda, tantra, joga – Komala Lyra, Narcismus bod existence – Bhagat, Danza rituál (tanec radosti a síly), Ženy, které vidí ve tmě – Komala Lyra, Ženská tantra – Moumina.

Výcviky:
Bioenergetika (terapie duše pomocí práce s tělem) – Moumina

Alchymie, čtení a terapie čaker – Sugandho

Co předávám a co přináším
Otvírám prostor ostatním ženám, aby mohly vstoupit do své přirozenosti, otevřely se naplno ženství, lásce a poznaly svou pravou sílu. Učím je poznávat své kvality a dary, aby je mohly dál vnášet do svého života, ke svým protějškům a svým dětem. Je mi 52 let a mám dojem, že život mi stále otevírá nové možnosti, nová dobrodružství a výzvy. K mým radostem patří tanec a bytí v přírodě, která mě inspiruje a léčí.

Dělám individuální terapie, pracuji s páry. V této práci se zaměřuji především na poznání souvislostí, sebepoznání a emoční práci. Do své praxe zahrnuji prvky Bioenergetiky, Alchymie a čtení čaker, uvolnění emocí.

Podrobnosti

Datum:
18.4.2018
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
450Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913