Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ČERVENÝ STAN

2.5.2018 - 18:30 - 20:30

450Kč

Středy od 18:30 do 20:30hod. jsou vyhrazené pro setkávání žen. (od 21.3. do 20.6. NEPRAVIDĚLNĚ – dle rozpisu). Zažijete hluboká léčivá setkání sama se sebou…

 

TÉMATA na KVĚTEN:

………………………………..

2. 5. O čem je naše srdce 

16. 5. Podmiňování v lásce

30. 5. Jak na radost

Více viz PRAVIDELNÉ AKCE na ÚVODNÍ STRANĚ

 

Proč právě ČERVENÝ STAN?
Všechny starověké kultury znaly shromáždění žen a ženské ceremonie, provázené rituály. Například židovské ženy se shromažďovaly v „Červeném stanu“ v době menstruace, před svatbou nebo před porodem. Na těchto shromážděních starší ženy nebo šamanky /čarodějky učily a iniciovaly mladé. Moderní život tyto rituály ztratil a každá mladá žena si musí najít svůj způsob jak se stát ženou a jak se dozvědět o svých ženských kvalitách a při tom se toho můžeme jedna od druhé tolik naučit.

Co můžete očekávat od Červeného stanu?
Během našich setkání se ponoříme do kvalit ženské energie, budeme rozvíjet a pečovat o naši ženskou stránku a vyrovnávat tím mužsky orientovaný životní styl, ve kterém často žijeme. Budeme sdílet, užívat si společnosti ostatních žen, rozvíjet náš ženský potenciál a rozvíjet vše, co souvisí s ženstvím.

 

 

Je možné přijít na jednotlivá setkání, kdy každý večer stojí 450 Kč nebo si dopřát celý cyklus 8 setkání – 21.3., 28.3., 18.4., 2.5., 16.5., 30.5., 6.6. a 20.6. 2018

Pokud se chcete zúčastnit i jednotlivých setkání, prosím pošlete mail na jana.skalicka@post.cz

S sebou: přineste si oblečení, ve kterém se cítíte žensky, předmět, který je pro vás důležitý (kámen, amulet, korále atd.)

 

Vaší průvodkyní bude:
JANA SKALIČKA – CHETANA, www.skalickovi.eu, tel. 737 466 004

(narozená 1966, v roce ohnivého koně)
Po jedenáctileté praxi učitelky jsem se rozhodla nebýt již součástí školského vzdělávacího systému. Vystoupila jsem z anonymity a přestala se pořád za něco schovávat. Ani jsem netušila, že to bude tak těžké. Dnes už ale vím, že to byla a je cesta k sobě a ke svobodě. Cítila jsem, že se musím za sebe postavit a tak to se mnou začalo. Tento proces probouzení trvá doposud.
Mým velkým učitelem je Bhagat, jehož odpovědi byly pro mě zpočátku jen velký otazník. Jejich rozklíčení mi dalo mnoho hloubky v mém životě. Další učitelkou je Ma Deva Ambu, kolumbijská šamanka, která mi ukázala, co to je být ženou. Druhou důležitou učitelkou ženou v mém životě je Ma Prem Sughando, která mi ukázala, co je to bezpodmíněčná láska, soucit a pochopení.
Život je ale také o jiných věcech než o učení. Mám dva báječné syny a pohodového muže, se kterým jdeme už 21 let společnou cestou.
Co mě baví a naplňuje – práce s lidmi, tanec, chodit do přírody, být s rodinou a hlavně být sama sebou.

Podrobnosti

Datum:
2.5.2018
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
450Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.skalickovi.eu

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913