Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CESTA za NAŠIMI DARY 1 – DEVĚT LUPIČŮ a JEDEN MUDRC

26.5.2018 - 9:00 - 27.5.2018 - 16:30

2600Kč

Dva volně navazující semináře jsou určeny pro ty, kteří hledají svůj potenciál, kteří se chtějí přiblížit svým vlastním darům a talentům. 

Jeden (26. – 27.5.) nebo dva víkendy: (a 16. – 17.6.) každý ze seminářů se zabývá uceleným tématem. Pokud Vás zaujme jen jedno z témat je samozřejmě možné absolvovat jen jeden ze seminářů, ale doporučuji absolvovat oba.

 

DEVĚT LUPIČŮ a JEDEN MUDRC aneb BUDOVÁNÍ POZITIVNÍ INTELIGENCE

Chcete se dozvědět jak si sami blokujete vlastní potenciál? Chcete se něco dozvědět o tom „zmetkovi“ ve vaší hlavě, jehož věty začínají na „NE“? Znáte ta hnutí mysli, která vás dělají malými, bezmocnými nebo naopak naštvanými a hlučnými? A ty výčitky, které následují po podobných situacích?

 Způsobují to Vnitřní Soudce a jeho devět pomocníků, kteří drží opratě kočáru našeho života. Pojďte se jim podívat na zoubek.

Každý z nás to zná. Chceme se radovat, učit se, postupovat v zaměstnání, milovat a žít a něco nám říká: neumíš dost, ostatní jsou lepší, s tím ti nikdo nepomůže, kdyby to šlo, tak bys to udělal, ale …… bude lepší s tím nezačínat. Jsou to hlasy lupičů naší energie, lupičů našich talentů a darů, lupičů našeho potenciálu. A je jedno, jestli nás nenechají seznámit se s dívkou našeho srdce, promluvit na poradě v práci nebo vykročit směrem, kterým nás to táhne.

V prvním díle za našimi talenty se budeme učit rozpoznávat lupiče a vzbudíme a posílíme Mudrce. Vnitřní moudrost, která je sice vždy s námi, ale ne vždy ji slyšíme nebo necháme promluvit.

Seminář je zaměřen na prohlédnutí strategií našeho soudce a na osvojení jednoduchých návodů, jak se dostat z jeho spárů.

 

 

Co si odnesete:

• pochopíte sílu Vnitřního Soudce / Kritika a jeho 9ti pomocníků – lupičů, kteří nám nedovolí v mnoha oblastech našeho života dosáhnout pokroku, stojí za našimi hádkami s partnerem, mezi námi a našimi dětmi

• naučíte se rozpoznávat hlasy, které Vám energii a jak překonat jejich zdrcující vliv na Váš potenciál

• naučíte se jednoduché postupy jak dát prostor Mudrcovi, hlasu, který Vás vrátí do směru Vašeho záměru

• naučíte se používat vlastností a darů Vašeho Mudrce pro posun v osobním nebo profesním životě

 

Co s sebou:

• Pohodlné oblečení

• Psací potřeby a zápisník, barevné tužky

• Cokoli důležité pro vaše pohodlí – oblíbený meditační polštářek, deku , oblíbenou nádobu na pití… „Přespolní“ mohou využít našich několik karimatek a dek.

 

O druhém, volně navazujícím semináři se dočtete 16 – 17. 6. (viz „MOJE DARY, MOJE TALENTY).

 

Cena: 2.600,- CZK, záloha nutná

Přihláška: klikněte na www.skalickovi.eu a v záložce termíny klikněte na „přihlásit“. Vaše místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 1000,- CZK na 2000573326/2010. Do zprávy pro příjemce napište vaše jméno.

 

 

Lektor: MARTIN SKALIČKA (www.skalickovi.eu)

Od 18ti do 30ti let jsem profesionálně sportoval. Byla to krásná doba plná emocí, překonávání limitů svého těla, cestování, proher a výher. Když už bolesti bylo víc než radosti, sport pomalu odešel z mého života. 0d 30ti do 42ti  jsem pracoval v byznysu. Stal jsem se po čase obchodním ředitelem a vedl týmy. Jednoho dne jsem pochopil, že i tahle cesta je u konce, nepřijal jsem další nabídky vést týmy nebo firmy a rozhodl se raději hledat podstatu světa. Objevil jsem meditaci, našel si učitele a začal objevovat to nejkrásnější co tady na Zemi máme – život sám. Je mi 53 a tahle cesta mě nepřestala bavit.

Dobrodružství objevování světa a lidského potenciálu se do dnešních dní stala mou prací a ta mě velmi naplňuje. Líbí se mi pomáhat lidem objevovat jejich potenciál, jejich možnosti nebo vlastní krásu a krásu života. Vedu skupiny, pracuji s jednotlivci nebo páry a těžko říct co mám raději. Proto, abych mohl tuhle práci dělat jsem prošel sám mnoha semináři a později si začal dělat školení a výcviky:

Výcviky:

  • Výcvik rodinných konstelací – Bhagat
  • NLP Master – Bhagat
  • Alchymie čaker a čtení čaker – Sugandho
  • Koučovací výcviky – Koučink Centrum Praha
  • Bioenergetika – Moumina

Práce na sobě:
Vnitřní díte – Amar, Primární terapie – Sugando, Čakry 1-5 Sugandho, Esence – Bhagat, Cesta srdce – Amar, Umění zemřít – Bgahat, Essencial Live Consulting – Prasad, Enneagram – Velechovská, Vnitřní žena/vnitřní muž – Sagarpria, Narcismus, bod existence – Bhagat, Porod – Bhagat ………… už mi dochází inkoust

A taky jsem napsal knížku „OBYČEJNEJ TÁTA“ o dětech a dospělých, vydalo nakladatelství Maitrea v roce 2016.

Podrobnosti

Zahájení:
26.5.2018 - 9:00
Ukončení:
27.5.2018 - 16:30
Cena:
2600Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.martinskalicka.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913