Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CHANNELING jako CESTA k SEBEPOZNÁNÍ

23.9.2017 - 9:00 - 24.9.2017 - 19:00

4400Kč

2-denní teoreticko-praktický kurz

VŠICHNI JSME VĚČNÍ PŘIJÍMAČI A VYSÍLAČI ENERGIE


K mnohým stále proudí  channelingy, které jsou z různých úrovní vesmírných časoprostorů a také z různých úrovní vědomí, v kterém se právě nachází daný channeler.

Channelování je přesměrování jazyka Světla do informačního toku skrze channelera.

Tento nově pojatý kurz otevírá možnosti lidského bytí být dokonalým přijímačem a vysílačem  vesmírné energie pro aktuální potřeby lidského ne-vědomí. Channeling umožňuje  přijímání informací, ale i energie, vesmírné energie určité frekvence, která je schopna změnit v daném vědomí informační schéma – kód, na kterém nyní funguje a skrze který nyní tvoří svou danou realitu.

 

Tyto kurzy jsou odpovědí na volání kolektivního ne-vědomí pro nastávající období, kdy již není třeba následovat desítky či stovky informačních zdrojů, které k vám proudí, ale sami v sobě otevřit svůj vlastní zdroj, který vám odpoví na otázky týkající se vašeho života, růstu, plánu duše apod.

Je čas, abyste se všichni obrátili k vašim vlastním zdrojům, začali si věřit a přestali tápat – hledat venku.

Channeling je jeden z dokonalých nástrojů budoucnosti, kdy ve vysokovibračním stavu vědomí dokážete sami přijímat informace z energetického pole.

Jakékoliv pochyby, které máte, si zpracujete právě na tomto kurzu.

 

PROGRAM KURZU:

*JAK SE STÁT ČISTÝM KANÁLEM

*FORMY PŘIJÍMÁNÍ CHANNELINGU

*PRAVIDLA A POKYNY PRO ZODPOVĚDNOU PRÁCI S INFORMAČNÍM POLEM

*PŘEPISY NÍZKOVIBRAČNÍCH INFORMACÍ VE VŠECH TĚLECH

*RESPEKTOVÁNÍ VESMÍRNÉHO ŘÁDU JAKO PODMÍNKA PRO CHANNELOVÁNÍ

 

Struktura kurzu: kurz je uspořádán dle jednotlivých kroků, které postupně otevřou všechny úrovně vědomí potřebné pro přijímání informací z vibračního pole.  První den kurzu je zaměřen částečně na teorii, která je doprovázena ihned rozsáhlou praxí. Druhý den kurzu je kladen důraz hlavně na praxi.

 

Počet míst je omezen na 12 osob.

Orientační harmonogram:
1. den – 9 – 18 (19) hod
2. den – 9 – 18 (19) hod

S sebou: pohodlné oblečení, vše pro zapisování poznámek, kyvadlo

23.- 24.9. kurz Edita Santiago

 

 

 

 

Lektorka: EDITA LEMIANA SANTIAGO (www.posvatnaspirala.cz)

Edita Santiago 2je transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomňování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most (Sacred Bridge).

Po dvanáctiletém období  propojování více světů a absolvování mnoha školení v ČR i zahraničí, se za používání channelingu posledních 5 let práce intenzivně zabývá čtením Akášických záznamů pro klienty z celého světa. Později byla Strážci Akáši vedena k přípravě a manifestaci kurzů.

Její zkušenosti s tímto vesmírným darem lidstvu byly a jsou stále natolik obohacující, že je vedena předat je všem, jejichž duše volá po tomto poznání (ty nejpodstatnější informace, osobní kódy) a naučit účastníky jejich kurzů ten nejjednodušší a nejpřirozenější způsob, jak vstoupit a číst v akášických záznamech. Strážci Akáši byla Edita informována, že tím, jak více lidských bytostí na sobě pracuje holistickým přístupem, otevírají se takovým vibračním frekvencím, ve kterých jsou připraveni vstoupit a číst v Akáše velmi jednoduchým způsobem. Pro ty, kteří však čelí nejistotě, nedůvěře, pochybám a zmateným informacím ohledně Akášického vědomí, je potřeba vedení.

Podrobnosti

Zahájení:
23.9.2017 - 9:00
Ukončení:
24.9.2017 - 19:00
Cena:
4400Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Edita Santiago
Telefon:
+420 731 390 037

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913