Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ŽIVLY + HMOTNÉ TĚLO (z CYKLU „VE SVÉ CELISTVOSTI I.“- základní vztahy)

4.10.2020 - 9:00 - 17:00

1800Kč – 12500Kč

Vzhledem k současné situaci JE MOŽNÉ SE ZÚČASTNIT i JENOM JEDNOTLIVÝCH TÉMAT!!!! Rozpis je v dolní části anotace.

Zveme Vás na hluboký a transformační podzimní cyklus – začínáme 4.10. Nebo Vás zajímají jen některá témata? Pro muže i ženy.

Tento cyklus léčivých setkání je opravdu velmi silný. Propojuje se v něm šamanská práce, léčivé obřady a konstelace. Rozpis termínů a jednotlivá témata najdete níže…

 

MATKA – OTEC – RODOVÉ LINIE – MUŽSKÝ A ŽENSKÝ PRINCIP -SVĚTLO – HMOTA – ŽIVLY

Zdravé základní vztahy jsou důležité pro náš každodenní „běh“ života na Zemi. Z nich vycházíme, z nich se rozhodujeme – často vědomě i nevědomě, z nich tvoříme, z nich pramení naše důvěra v sebe, k druhým, k životu… jejich ozdravení je často i cesta našeho duchovního růstu a cesta otevřeného srdce.

Život ve hmotě se skládá ze dvou zdrojů – směrů, kam rosteme a ze kterých můžeme čerpat. Vzhůru a dolů. Můžeme mít skvělou intuici, můžeme mít skvělá spojení „nahoru“, ale pokud si potřebujeme něco ozdravit směrem k našim kořenům, tak nás to navrací zpět. Zpět k posílení našich vztahů s rodiči či předky pro vytvoření silných a zdravých kořenů. Stejně tak můžeme mít potřebu více naslouchat své duši a otevřít se duchovnímu růstu. K tomu zase potřebujeme posílit spojení se Zdrojem – Světlem – Bohem pro přirozené vedení naší duše a naplnění jejích záměrů.

 

 

Jsme jako stromy.

Čím výše rosteme a naše koruna se větví, tím čistější potřebujeme mít spojení se Světlem, klidnou mysl a zároveň hluboké kořeny pro pevné zakořenění – uzemnění ve hmotě. Jedině z těchto zdrojů roste pevný strom – životní síla, která odolává bouřím…

A to jsme my – život – a to se děje každému z nás!

 

Lektorka Jane: „Sama jsem si tímto ozdravením prošla. Měla jsem pocit, že tyto vztahy „mám srovnány“, když jsem si je už v minulosti řešila (smrt matky, ztráta dítěte, bankrot, partnerský vztah)… A hlavně se „nic špatného nedělo“… Jak velký to však byl omyl, když to „nic“ zrálo, až dozrálo a to díky událostem v životě mého otce, který mi vše zazrcadlil. Mé znovu-ozdravování pak byla spíše smršť velkých překvapení z toho, co vše vyplulo na povrch. Skoro bych přísahala, že to nejsem ani já. Avšak ochota a odvaha podívat se pravdě do očí byla silnější. Tak se šlo pořádně do hloubky. Už bez servítek a bez pardonů. Napřed jsem odložila své ego. Pak jsem po 17 letech opravdu a konečně odložila smutek po maminčině smrti tím, že jsem jí odpustila předčasný odchod. A vlastně i všem předkům. Vyčistila jsem zátěže z rituálu, který se po staletí nesl rodovou linií žen a opakovaně způsoboval úmrtí novorozeňat či dětí, které čekaly v bříšku. A vyčistila jsem si i nesmyslnou honbu za svobodou, která naprosto nevědomě ovlivňovala mé partnerské vztahy. Tento program „pocitu ztráty svobody“ jsem si zakódovala v prenatálním čase a i když jsem stále vyhledávala partnerské vztahy, podvědomě jsem je vůbec nechtěla. To šlo pro změnu přes linii otce… Jistě chápete, že se to potkat opravdu nemohlo…

Takže vidíte, skutečně se to děje nám všem. Něco vnímáme hned, něco je nám skryto. Je to přirozenost plynutí života a také načasování neboli naše připravenost a zralost postoupit dál.

 

 

 

Tento rok je hodně očistný.

Je to rok, který nás nutí udělat další kroky k uzdravení a naplnění záměrů duše, ozdravit fyzické tělo a vše propojit.

Jinými slovy, nepohneme se, dokud neuděláme ty „správné kroky“, které udělat potřebujeme. I proto můžete mít pocit, že jdete, uděláte pět kroků, ale najednou se vracíte o dva zpátky. K tématům svých životů, které potřebujete ještě vyladit, posílit či přenastavit…

Tento cyklus léčivých setkání pro ženy i muže je velmi silný. Propojuji v něm šamanskou práci s léčivými obřady a konstelacemi.

Léčivé obřady mají svojí nezastupitelnou část. Svými účinky přesahují hranice našeho myšlení a tak velmi silně podporují, aktivují nebo naopak ukončují, co je potřeba.

Pro někoho to může být start, pro někoho restart, pro jiného další kroky na jeho cestě….Vše se bude vyvíjet a plynout dle složení skupiny a zároveň potřeb jednotlivce tak, jak už to při mých léčivých setkání bývá….vše je otevřené.

Jednotlivá témata už více nerozepisuji. Přijde mi to zbytečné. V knížkách a na internetu najdete na tato témata mnoho textů, které ve vás více či méně rezonují. Má léčení jsou více praktická, prožitková a často i méně slov je více. Stejně tak se témata budou propojovat o všech víkendech tak, jak se život propojuje ve všem, co děláme, s hmotnými i nehmotnými světy.  

 

4.10.  ŽIVLY + hmotné tělo :

———————————————

Matka Země – hmota – tvořivá síla – fyzické tělo – léčení se živly, léčivý rituál

  • práce venku na Todeňské hoře, při nepřízni počasí uvnitř v Centru setkávání).
  • zahájení procesu ozdravení
  • celý den – neděle cca od 9:00 event.10:00 – 17:00 hod. časy upřesníme těsně před konáním. Domluvíme se na společném přesunu – možnosti odvozu, podmínek apod.

Cena: 1.800 Kč/1 den

 

30.10. – 1.11.  KOŘENY:

————————————

Rodové linie – otec – matka – předci – síla rodu, ze které čerpáme

  • 3 dny, neboť téma je široké a je třeba čas na přípravu, samotné léčení i čas na zpracování (pátek + sobota: 9:30 – 17:00 až 18:00 hod., neděle: 9:30 – 16:00 hod.)

Cena: 4 400 Kč / 3 dny

 

21. – 22.11. MUŽSKÝ A ŽENSKÝ PRINCIP

————————————————————–

Vnitřní žena – vnitřní muž – vnitřní dítě

Má zkušenost ukazuje, že když sladíme ženský a mužský princip v nás a v našem životě, pak je naše vnitřní dítě přirozeně ozdraveno a spokojeno.

  •  sobota + neděle: 9:30 – 17:00 hod

Cena: 3 150 Kč / 2 dny

 

5. – 6.12. PROPOJENÍ – SVĚTLO V NÁS

————————————————————

Tělo – mysl – duše

  •  sobota + neděle: 9:30 – 17:00 až 18:00 hod. dle potřeby

Cena: 3 150 Kč / 2 dny

 

Na semináře noste pohodlné oblečení.

Doporučuji si „nic jiného“ na čas léčivých setkání už neplánovat) – abyste mohli odpočívat, vstřebávat nebo jenom být. Nanejvýš obstarat nutné každodenní záležitosti…

Poproste i rodinu, aby vám dala klid a prostor v tomto čase. Budete v procesu změn a to se někdy může hodně odrazit na vaší emoční stránce i těle. To, že jste ochotni si pro sebe dát tento čas, už hodně vypovídá o tom, že jste ochotni žít vědomě a svůj život měnit. Dejte lásku sobě – okolí to ocení. Někdy hned, někdy později…

 

Těším se na vás jako průvodce na této cestě

JANE – šamanka a malířka, www.vsichnikreslime.cz

 

 

PŘIHLÁŠENÍ NUTNÉ PŘEDEM (viz dále) na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913.

Pro maximálně 10 účastnic a účastníků.

 

Cena cyklu: 12 500 Kč,

Při přihlášení uhrazení zálohy ve výši 50% tj. 6.250 Kč – doplatek do 30.10.2020

Číslo účtu lektorky na zálohy: 2800374616/2010 Fio bank (jméno prosím, uveďte do poznámky. Děkuji).

Podrobnosti

Datum:
4.10.2020
Čas:
9:00 - 17:00
Cena:
1800Kč – 12500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.vsichnikreslime.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913