Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DĚTSKÁ DUŠE aneb JAK JI POCHOPIT a PODPOROVAT

7.9.2019 - 15:00 - 18:00

400Kč

Úvodní workshop pro rodiče, nerodiče, učitele a všechny zájemce o zákoutí dětského základu duše…

Společně projdeme Archetypy dětské duše – jak se projevují, co potřebují, čeho se bojí, co se mají naučit a jejich nejen vzájemné provázání, ale i propojení s celou dětskou osobností v tomto hektickém a přitom velmi otevřeném světě.


 

Lektorka: JANA HRUŠKOVÁ, www.vivaenergia.cz

„Jmenuji se Jana Hrušková a jsem lektorka, energy terapeutka, průvodkyně dětí i žen a tvůrkyně projektů i prostorů.

Již před několika lety jsem vytvořila projekt Viva Energia, kde se soustřeďují všechny mé aktivity pro druhé. S velkou láskou a nadšením jsem lektorkou prožitkové angličtiny a pomáhám i začínajícím lektorům uchopit své projekty, kde se můžeme potkat srdcem. Již mnoho let dělám energetické celostní procedury, zaměřené na uctění těla, jeho moudrosti a síly. Pořádám ženské kruhy, semináře a workshopy, tvořím pro ženy a jejich rodiny rituály. Provádím po místech duševních i fyzických, kde se můžeme opět zkontaktovat se svou vnitřní krásou a unikátností. A jako třešnička na dortu jsou mé spisovatelské aktivity – příspěvky, články, poznámky z workshopů, analýzy osobnosti, ženské karty, osobní příběhy a pohádky.

Již více jak 10 let pracuji s dětmi a pro děti. Dětská témata ke mně vždy přicházela a vždy si mě nacházela. Jsem vděčná, že mi děti a vnitřní děti dospělých ukazují jasné informace, jak být zdravou společností plnou zdravých rodin a vztahů. Není to mnohdy snadná cesta, ale ve spojení rodičů a učitelů je to cesta krásná a dobrodružná.“

Podrobnosti

Datum:
7.9.2019
Čas:
15:00 - 18:00
Cena:
400Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.vivaenergia.cz

Pořadatel

Jana Hrušková
E-mail:
janaenergie@seznam.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913