Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

EGYPTSKÉ KNĚŽKY a APOŠTOLKY JEŽÍŠE

18.10.2016 - 18:30 - 21:00

200Kč

 

Zveme Vás na další zajímavou přednášku z cyklu „EGYPTSKÝ CHRÁM“ – KNĚŽKY A CHRÁMOVÁ MYSTERIA OPĚT OŽÍVAJÍ:

Egyptské kněžky, apoštolky Ježíše a diákonky – první duchovní učitelky

Přednáška se zaměří hlavně na apoštolky Ježíše, jež byly učednicemi Ježíše stejně jako apoštolové. K nejznámějším patří kněžky Marie Magdaléna, královská Salomé, avšak málokdo dnes zná prvorozenou dceru Ježíše Marii Salomé – apoštolku západní  Evropy.

Přednáší, zpěvem doprovází a na gotickou harfu a psaltérium hraje RNDr. et Mgr. Hana Sar Blochová. Je autorkou knih „Marie z Magdaly a ženy v životě Ježíše“, „Mesiáš“, „Pyramidy, obři a   zaniklé vyspělé civilizace u nás“ a „Mysterium Karlštejna“ aj. (píše pod jménem Rosa de Sar).

 

RNDr. et Mgr. Hana Sar Blochová  Hana Blochová foto

Vystudovala fyzikální chemii na Přírodovědecké fakultě, dějiny výtvarného umění na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy a Technologii restaurování uměleckých děl na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Mnoho let se zabývala průzkumy památek, technologií restaurování a znalectvím uměleckých děl. V roce 2010 objevila první pyramidy v ČR a společně s ing. Jaroslavem Růžičkou již zjistili a zakreslili desítky zaniklých pyramid i jiných vyspělých staveb na území ČR. Aktivně se věnuje také zpěvu a hudbě, muzikoterapii, napsala čtyři knihy, natočila deset CD a tři DVD. (web: sar-blochova.cz )

 

 

Podrobnosti

Datum:
18.10.2016
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
200Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913