Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ENNEAGRAM – JAK POROZUMĚT SOBĚ i DRUHÝM

9.6.2017 - 18:30 - 21:00

250Kč

VEVA

Enneagram vám pomůže lépe a do hloubky pochopit sebe a vaše vztahy, to, jak vzájemně fungujeme a proč to některým jde dobře a někomu hůře. Základ je poznat sebe sama. Proto se pojďme věnovat nejdříve sami sobě a teprve pak těm, kteří jsou pro náš život důležití.

Přijďte a „ochutnejte“, co vám enneagram může přinést do života, čím vám může pomoci. Společně se podíváme na základní témata a jejich dopady na náš každodenní život. 

 Důvodem, proč se enneagram nejlépe učí skrze vlastní zkušenost a skrze setkání člověka s člověkem je, že emoce a vnitřní procesy se špatně popisují pouze skrze slova na papíře. Osobní vlastní zkušenost je v tomto nenahraditelná.

 
 A pokud byste se chtěli dozvědět ještě více, zveme Vás na dvoudenní seminář „SEBEUVĚDOMĚNÍ s ENNEAGRAMEM“ ( více viz: 10.- 11.6.)

 

Přednáší: Mgr. MICHAELA VELECHOVSKÁ, mvelechovska@veva.cz, www.mojeveva.cz jednatelka, interní lektorka, koučka a manažerka firmy VEVA CZ s. r. o. Přednáší semináře rozvíjející emoční inteligenci, mezi něž patří i semináře enneagramu, emočních a sociálních kompetencí, komunikace a zpětné vazby, koučování a další rozvojové programy. (více viz 10.6.)

Podrobnosti

Datum:
9.6.2017
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913