Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ENNEAGRAM – JAK POROZUMĚT SOBĚ i DRUHÝM

31.3.2017 - 19:00 - 21:30

250Kč

 Přednáška, kterou pro velký ohlas opakujeme…

VEVA

Enneagram vám pomůže lépe a do hloubky pochopit sebe a vaše vztahy, to, jak vzájemně fungujeme a proč to některým jde dobře a někomu hůře. Základ je poznat sebe sama. Proto se pojďme věnovat nejdříve sami sobě a teprve pak těm, kteří jsou pro náš život důležití.

Přijďte a „ochutnejte“, co vám enneagram může přinést do života, čím vám může pomoci. Společně se podíváme na základní témata a jejich dopady na náš každodenní život. 

 Důvodem, proč se enneagram nejlépe učí skrze vlastní zkušenost a skrze setkání člověka s člověkem je, že emoce a vnitřní procesy se špatně popisují pouze skrze slova na papíře. Osobní vlastní zkušenost je v tomto nenahraditelná.
 A pro ty z vás, kteří by se chtěli dozvědět ještě více, máme na 1. a 2. dubna naplánovaný dvoudenní seminář „SEBEUVĚDOMĚNÍ s ENNEAGRAMEM“ pro začátečníky ( a není to apríl…)  Více viz web.

 

Přednáší: Mgr. Michaela Velechovská , mvelechovska@veva.cz, www.mojeveva.cz

Jednatelka, manažerka firmy, interní lektorka

 

Lektorka, koučka a manažerka VEVA CZ s. r. o. Přednáší semináře rozvíjející emoční inteligenci, mezi něž patří i semináře enneagramu, emočních a sociálních kompetencí, komunikace a zpětné vazby, koučování a další rozvojové programy. (více viz 1. a 2. 4.)

Podrobnosti

Datum:
31.3.2017
Čas:
19:00 - 21:30
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Mgr. Michaela Velechovská
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913