Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

FENG SHUEJ – harmonie v bydlení i v životě – 1.stupeň

14.5.2016 - 9:00 - 15.5.2016 - 18:00

3000Kč

fengshui

Na dvoudenním semináři nahlédneme pod „pokličku“ tradičního čínského umění Feng Šuej (Feng Shui).Toto učení je o životě v harmonii s okolním prostředím.

Je vhodné jak pro úpravy domů, bytů, zahrad, tak i pro kanceláře, prodejny, vzdělávací objekty – prostě všude tam,kde se chceme cítit dobře.

Dozvíme se, co je škola kompasu, škola pěti prvků, škola forem a tvarů, škola intuice, budeme se zabývat prací s virgulemi a kyvadly, probereme základní pravidla pro odrušení nežádoucích záření a škodlivých energií.

Cílem Feng Shui je optimálně přizpůsobit jednotlivé prostory energii okolního prostředí s využitím starých čínských zkušeností tak, aby vše bylo v souladu. Tím, že sladíme prostor kolem nás podle pravidel Feng Shui, můžeme nastartovat veliké změny na všech úrovních života, včetně našich vztahů s nejbližšími, pohody v zaměstnání apod.

Už po tomto víkendu budeme schopni začít využívat získaných poznatků ve svém každodenním životě.

Součástí semináře jsou učební skripta a certifikát.

 

Přednáší Vladimír Jalč. Sám o sobě říká: „Esoterika a mnohé metafyzické obory mě Vladimír Jalčzaujaly už ve věku 12ti let. Jsou jimi: vykládání karet, astrologie, numerologie, feng šuej a geomantie, hlubinná psychologie a alternativní medicína, su jok, ájurvéda, homeopatie aj. Pro vyvážení toho všeho se mimo jiné zajímám i o kvantovou terapii, mechaniku a fyziku, o posvátnou geometrii, projektivní geometrii, techniku zlatého řezu, aj.

Smyslem toho všeho je nalezení sebe sama a poznání vlastní parkety, kterou je potřeba nenapodobitelně ve svém životě zastávat. Výše uvedené obory a oblasti nás k tomu mají pouze dovést, ale pak se od nich musíme umět i oprostit. A tady teprve začíná vlastní jedinečná a individuální cesta životem pod takovými kvalitami jako je úcta ke všemu živému, trpělivost a pokora, ale také pochybnosti, které poslouží právě k tomu, abychom nezpychli, avšak na druhé straně nás nesmějí v této cestě vpřed zastavit.

Absolvoval jsem dva stupně výuky feng šuej u lektora, jenž studoval obor stavitelství a posléze si doplnil toto vzdělání u mistra umění feng šuej v Číně, u znalce této tradice, se kterým je ve spojení stále. Skutečný mistr se učí neustále skrze praxi a poznání. K výuce jsem se odhodlal až po dalších dvou letech. Nyní je tomu třináct let, co tento obor vyučuji i praktikuji se sobě vlastním originálním přístupem.

Vladimír Jalč, tel.: 723 907 931, email: vladimir.jalc@seznam.cz

Podrobnosti

Zahájení:
14.5.2016 - 9:00
Ukončení:
15.5.2016 - 18:00
Cena:
3000Kč
Rubrika Akce: