Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

HADÍ SÍLA ŽENY v PRAXI

13.9.2019 - 15:30 - 18:30

400Kč

Transformační prožitkový seminář, věnovaný tématu Hadí síly v nás…

Hadí síla je symbol naší zdrojové energie, potenciálu, síly světla i temnoty v nás, naší tvořivosti, zdraví, síly i ukrytých strachů a bloků … Cítíte-li volání prozkoumat ji, zkontaktovat se s ní, udělat si z této silné energie svojí spojenkyni a s úctou z ní čerpat, jste srdečně zvány.

 

REZERVACE NUTNÁ – janaenergie@seznam.cz (omezený počet míst)

Po úvodním semináři je možné pokračovat v pravidelných cvičeních Hadí síly pro ženy. Setkáme se 6x. Začínáme 20.9., poté 4. a 18.10., 1., 8. a naposledy 15.11.

 

 

 

Jmenuji se JANA HRUŠKOVÁ ,www.vivaenergia.cz,
www.facebook.com/uzivejme.si ,
 jsem lektorka, energy terapeutka, průvodkyně dětí i žen a tvůrkyně projektů i prostorů.

Již před několika lety jsem vytvořila projekt Viva Energia, kde se soustřeďují všechny mé aktivity pro druhé. S velkou láskou a nadšením jsem lektorkou prožitkové angličtiny a pomáhám i začínajícím lektorům uchopit své projekty, kde se můžeme potkat srdcem. Již mnoho let dělám energetické celostní procedury zaměřené na uctění těla, jeho moudrosti a síly. Pořádám ženské kruhy, semináře a workshopy, tvořím pro ženy a jejich rodiny rituály. Provádím po místech duševních i fyzických, kde se můžeme opět zkontaktovat se svou vnitřní krásou a unikátností. A jako třešnička na dortu jsou mé spisovatelské aktivity – příspěvky, články, poznámky z workshopů, analýzy osobnosti, ženské karty, osobní příběhy a pohádky.

Ženství je velmi hluboká studna skrývající úžasné poklady a vědění. Je však důležité se o ní starat, čistit ji, milovat ji a nenechat ji vyschnout či zaplnit kalnou vodou. Toto jsem pochopila už dávno, když jsem si stále přitahovala ženské skupiny, ženská témata příjemná i nepříjemná a učila se s tímto darem s pokorou pracovat. Vedle individuálních konzultací, ošetření a celostních procedur, ke mně ženy chodí na ženské kruhy, semináře, workshopy. Sdílíme spolu, učíme se od sebe navzájem a objevujeme pravé podstaty svého ženského Já, lůna a srdce. Ráda ženy podporuji, inspiruji a ráda se nechávám i jimi inspirovat. Baví mě tvořit sítě Sester, kde už není místo pro boj či rivalitu.


Jana Hrušková,lektorka, terapeutka, mentor, autorka vzdělávacích projektů

Podrobnosti

Datum:
13.9.2019
Čas:
15:30 - 18:30
Cena:
400Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.vivaenergia.cz

Pořadatel

Jana Hrušková
E-mail:
janaenergie@seznam.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913