Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

HOJNOST – CHRISTIAN JOSEF KOŘENEK

13.5.2017 - 14:00 - 18:00

500Kč

Postrádáte ve svém životě něco, co je pro vás důležité a velice cenné? Pokud ano…

Dovolujeme si vás pozvat na seminář zaměřený k tématu a zpracování strachů, otevření srdečního centra a pochopení energií a duchovních principů.

 PROGRAM:
  • PŘIJETÍ A SEBEPŘIJETÍ
  • PROPUŠTĚNÍ A ODPUŠTĚNÍ
  • VDĚČNOST
  • TRANSFORMACE STRACHŮ
  • OTEVÍRÁNÍ SRDĚČNÍ ČAKRY
  • HOJNOST
DRAHÉ DUŠE… je velice důležité uvědomit si, že vy sami jste tvůrci svého života a reality v něm. To, co nám brání vést plnohodnotný a naplňující život je naše nevědomost a neschopnost se intuitivně vyladit na energie kolem nás a bezradnost v zapojování energií a duchovních principů do praxe přes naše strachy, blokády, závislosti a stagnaci v našem životě. Důvěřujte si a já vám pomůžu vidět vše, co děláte, v jiném světle. Dozvíte se, jak pracují a fungují energie, projdeme si společně vaše nitro, provedu vás hlubokými meditacemi a ukážu vám jak harmonizovat svoje energie tak, aby jste si do života přitáhli hojnost po všech stránkách. Změníme spolu vaše nastavení, vibrace a zharmonizujeme energie k vašemu posunu v osobní, profesní a vztahové sféře. Ne každý dokáže opustit staré a uzavřít cyklus. Dovolte si procitnout v realitě TADY a TEĎ harmonizací svého Já v sobě. Nastolíte tak vnitřní klid, který je nezbytný pro posun do vyšších vibrací a manifestaci hojnosti po všech stránkách do svého života.
S láskou Christian Josef Kořenek
 Christian Josef Kořenek J. KOŘENEK(2).jpg
je autorem mnoha meditačních CD, které nás na naší duchovní stezce provádějí již řadu let. Již 20 let navštěvuje univerzitu Oneness v Indii, kde prošel řadou zasvěcení a vnímání rozšířeného vědomí. Nyní chce tyto svoje vědomosti a zkušenosti předávat s láskou dál a být světlem i pro vás na vaší cestě. Na společném setkání si můžete zakoupit i CD z jeho dosavadní tvorby.

Podrobnosti

Datum:
13.5.2017
Čas:
14:00 - 18:00
Cena:
500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913