Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

HUDEBNÍ LÁZNĚ s VOJTOU VIOLINIST – meditace řízená hudbou

14.9.2020 - 18:30 - 20:00

250Kč

I v září se můžete těšit na vždy oblíbený koncert Vojty Violinist – tentokráte začínáme od 18:30 hod.

Můžete se ponořit do Vojtovy hudební lázně a poznat tak sami na sobě hloubku jejího působení. Každá Vojtova lázeň je originální hudební improvizací, ušitá na míru přítomným posluchačům a danému okamžiku za použití australského didgeridoo, indické bansuri flétny, houslí, tibetských mís a různých druhů bubnů.

 

Prožitek každého je individuální. Lidé se dostávají do hlubokých relaxačních až meditativních stavů. Mohou přicházet změněné a rozšířené stavy vědomí, při kterých se mohou uvolňovat nejrůznější energetické bloky, někdy také v podobě nejrůznějších emocí. Je potom na vyladění každého zvlášť, zda pro něj bude Vojtova lázeň jak příjemným hudebním zážitkem, tak i impulzem k nastartování nejrůznějších léčebných procesů.

 

Počet míst je omezený… koncert si většina zájemců užívá mimo jiné i vleže na karimatkách.

 

REZERVACE předem na: 605 148 913 nebo centrumsetkavani.cb@seznam.cz

 

VOJTA VIOLINIST , www.vojtaviolinist.com je multiinstrumentalista, hrající na více nástrojů (housle, didgeridoo, buzuki, bansuri flétna a perkuse).
Svým osobitým způsobem kombinuje motivy keltské a domorodé hudby, kdy za použití zvukové magie živého loopingu vytváří zvuk, jakoby hrála celá kapela.
Pro Vojtu je hudba prostorem, kde se může hluboce propojit a komunikovat jak sám se sebou tak i s ostatními a s místy, kde se bariéry času a úsudku prolínají.

Podrobnosti

Datum:
14.9.2020
Čas:
18:30 - 20:00
Cena:
250Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.vojtaviolinist.com

Pořadatel

Vojta Violinist

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913