Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

IDENTITA, SEBEURČENÍ, SEBEVYJÁDŘENÍ

20.6.2022 - 18:45 - 20:45

250Kč

Srdečně zveme na původně květnovou přednášku Ing. MÍLY REJLKOVÉ

Abychom mohli ve svém životě následovat skutečně svůj cíl a záměr a naplnili a co nejlépe rozvinuli svůj celý potenciál, k tomu potřebujeme vnímat naplno celou svoji identitu. Svoje pravé Já v celém rozsahu. Jedině potom nic nepřekáží naší tvořivosti, jejíž uplatnění v našem životě nám přináší i hmotné zabezpečení a osobní spokojenost. V opačném případě jsme odsouzeni, abychom nešťastní, prázdní a nespokojení naplňovali za minimální ohodnocení cíle a ambice někoho jiného. Co tedy můžeme udělat pro to, aby se náš život změnil k lepšímu?

 

Rezervace prosím, předem na tel. 605 148 913 nebo centrumsetkavani.cb@seznam.cz

 

20. odpol. a 21. června po celý den máte možnost se přihlásit k M. Rejlkové na INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE – po předchozí domluvě na tel. 778 000 025… (2 hod. / 1200 Kč). O co konkrétně jde vysvětluje níže…

 

Provází: Ing. MILUŠE REJLKOVÁ, www.milarejlkova.cz psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem

Hlavní tématikou mé práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci je řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků.

Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.

Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

Podrobnosti

Datum:
20.6.2022
Čas:
18:45 - 20:45
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.milarejlkova.cz

Pořadatel

Ing. Miluše Rejlková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913