Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Individuální konzultace – Mgr. EVA PANDORA RÁČKOVÁ

10.10.2016 - 10:00 - 15:00

dar za dar...

Den po celodenním ochutnávkovém semináři může Mgr. Eva Pandora Ráčková uEva Ráčkovádělat maximálně 3 individuální konzultace. (účast na semináři není podmínkou.)

Více se o  dozvíte na: 

  www.pandorinaskola.cz                       www.zivotponevere.cz 

Na konzultace telefonické objednání předem : 608 917 049 přímo u p. Ráčkové

„Každý z nás je stále na cestě, na cestě k sobě samému, na cestě k pochopení a naplnění smyslu svého vlastního života. Ta cesta může být různá – přímá i klikatá, pohodlná i strmá, bezpečná i plná nástrah… V každém okamžiku je ale naše vlastní. Není dobré z ní nesejít. Není dobré se jí křečovitě držet.

Je dobré se dívat vždy kolem sebe, kam šlapu, na co šlapu a proč tam šlapu, co tím sobě i druhým způsobuji…

Na cestě, po které sama kráčím, nabízím doprovod všem, kdo  tápou.

Nejsem dokonalá, ale to neznamená, že nejsem pravdivá. Vím, co vím a vím, co žiju. A otevřeně to říkám.

Nabízím pomoc s tím, abyste mohli projít, aniž byste s sebou museli vláčet zátěž z dávné, už neexistující minulosti a nebo se obávat ještě neexistující budoucnosti, ale soustředili se jen na tady a teď. Na stávající přítomnost.“

Kdo mne vyhledává:

Jsou to  především ženy, ale i muži, kteří prožívají nějakou mezní životní situaci, nejčastěji řeší partnerské vztahy – nevěru partnera, jeho odchod  nebo lhostejné až agresivní chování.

Nikdy neřešíme partnera, vždy je vedu k tomu, aby se zamysleli sami nad sebou, proč se jim děje to, co se jim děje. Kde hluboko v nich je to, co jim způsobuje pocity a emoce, které prožívají.

Protože nikdy nemůžete změnit druhého člověka, ale vždy můžete změnit sami sebe, svůj úhel pohledu na chování druhých lidí i na sebe samotné a na to, co se vám děje. Až to tak, jak to je, přijmete, až teprve pak s tím taky můžeme něco udělat. Nelze změnit to, co se stalo, vždy lze změnit to, jak to prožíváte…zda si to jako trauma táhnete dál svým životem, nebo ho přeměníte v cennou životní zkušenost, kterou kdykoliv můžete použít.

Přijmout neznamená souhlasit, přijmout znamená osvobodit se.

Všechno je v hlavě. Ve vaší hlavě. Jak si myslíte, že to je, tak to pro VÁS skutečně je a nikdo jiný než vy sami to nemůže změnit. Změnit lze vše, i minulost. Stačí se na ni jen jinak podívat, v tu chvíli je to, co se odehrálo, úplně jiné a tím je jiné i to, co žijete TEĎ.

A nic jiného, než TEĎ není.

Nenabízím jednoduchou cestu, ale dle zpětné vazby vím, že nabízím efektivní cestu, jak zlepšit kvalitu vlastního života, najít přátele a změnit postoj k sobě samému i k tomu, co jste si mysleli, že nikdy nezvládnete, neodpustíte…

 

Cena individuálního sezení: model „dar za dar“:

I já vycházím z filozofického modelu “ Dar za dar„. Nebo jinak: „já jsem O.K., ty jsi O.K.“Honorář pro mne se skládá ze dvou částí:Jediné, co každý z nás vlastní, je náš čas. Ten je naprosto jedinečný, plyne nám všem naprosto stejně.

Proto danou, mnou určenou částí odměny je ocenění mého času, který v rámci modelu „dar za dar“ ocení klient stejně jako svůj čas. Vycházím z předpokladu, že každý z nás si cení svého času, zná svůj denní hrubý výdělek a stejně tak ocení čas někoho, komu důvěřuje natolik, že se mu svěří se svými problémy.

Druhou částí odměny je ocenění přínosu, který pro něj individuální sezení mělo. Naučila jsem se, že stejně jako pocit, že jsem někoho odměnila „moc„, je pro mne nepříjemný i pocit, že jsem někoho odměnila „málo„. Obojí ve mně zanechává pocit „dluhu“, energetického dluhu, vůči sobě anebo vůči druhému člověku. Proto je tak důležité, aby platilo: já jsem O.K., ty jsi O.K.

Protože věřím, že člověk, který projde sebepoznávacím procesem, zná nejen vlastní cenu, ale i cenu druhého člověka, ponechávám plně ocenění přínosu mého podílu na jeho pokroku na něm. Je na něm, zda si vytvoří energetický dluh anebo energetickou rovnováhu, protože já tuto jím určenou část odměny přijmu v jakékoliv výši.

Mimo mého honoráře hradí klient 150Kč  Centru setkávání.

 

Podrobnosti

Datum:
10.10.2016
Čas:
10:00 - 15:00
Cena:
dar za dar...
Rubrika Akce:

Pořadatel

Eva Pandora Ráčková
Telefon:
608 917 049

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913