Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE s MÍLOU REJLKOVOU

23.8.2021 - 13:00 - 24.8.2021 - 17:30

1200Kč

REZERVACE na individuální prožitkové terapie – vysvětleno dále – (nebo také na pondělní přednášku) předem na: tel. 605 148 913 nebo mail: centrumsetkavani.cb@seznam.cz

 

 

INDIVIDUÁLNÍ PROŽITKOVÉ TERAPIE (2 hod./1200Kč) – tentokrát v pondělí 23.8. odpol. od 13:00 a 15:00h. nebo v úterý 24.8. od 13:30 a od 15:30 hod.

Proč a kdy se přihlásit na „individuály“?
„Nezvládáte v určitých situacích svoje vztahy, práci, finance, či sami sebe ?

Nejste spokojení s některými svými vlastnostmi a chcete se naučit je „přepsat“ do přijatelnější podoby tak, aby to doopravdy fungovalo?

Máte tušení, že spousta věcí ve vás či okolo vás by mohla být jinak, že tak jak je to nastavené je to prostě „špatně“, ale nevíte co s tím?

V individuálních terapiích přímo učím konkrétní techniky, jak můžete lépe pochopit sami sebe a svoje pocity, a jak se s nimi můžete naučit zacházet. Můžete se naučit, jak vědomě vnímat nastavení svých myšlenkovo-pocitových vzorců, a také jak je posléze vlastnoručně přepsat do optimálního stavu, abyste se zbavili závislostí a nevhodných pocitových vazeb.

A protože s okolním světem komunikujete přímou rezonancí právě přes svoje pocitové vzorce, na něž vaše okolí reaguje, pak právě skrze svoje vnitřní nastavení vytváříte konkrétní podobu svého života. Přepsáním svých myšlenkovo-pocitových vzorců tedy posléze můžete vědomě, cíleně a záměrně postupně měnit velmi konkrétně všechny okolnosti svého života – své vztahy rodinné i pracovní, ale také své psychické i fyzické zdraví i finanční toky.“

Rezervace prosím, předem na tel. 605 148 913 

 

 

Ing. MILUŠE REJLKOVÁ, www.milarejlkova.cz psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem

Mojí hlavní tématikou je práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci, řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti, a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.
Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

Podrobnosti

Zahájení:
23.8.2021 - 13:00
Ukončení:
24.8.2021 - 17:30
Cena:
1200Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.milarejlkova.cz, www.svetzazrcadlem.cz

Pořadatel

Ing. Miluše Rejlková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913