Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Individuální „sezení“ s ADRIANOU TĚŠÍNSKOU

22.7.2021 - 10:00 - 17:00

2000Kč

…po předchozím objednání přímo u lektorky, tel. 724 602 004 (sms).

Adriana nabízí např. Access Bars, Energetický Facelift, různé Tělesné procesy, Symfonii možností apod. Můžete i jenom přijít a nechat se hýčkat – sama navnímá, co bude pro Vás největším přínosem, případně jí zavolejte-  – první nezávazná 20min. konzultace s vysvětlením o co v Access jde, je zdarma. Poté 60-80 minut libovolného sezení stojí 2000Kč. Podívejte se na její web: www.accesspraha.cz

 

 

 
O lektorce:
Jmenuji se Adriana Těšínská a ráda na svých kurzech říkám, že bez ohledu na to, kde se teď nacházíte, vždy je možné věci změnit tak, abyste v životě zažívali radost a spokojenost.

Vždy jsem chtěla pomáhat druhým a zapomínala na sebe. Po střední škole jsem absolvovala spousty seminářů, kurzů a přečetla stovky knih. Stále jsem se učila způsoby, jak pomoci těm ostatním. Pro sebe jsem hledala návod na živo a, určitý postup, kterým bych se mohla řídit:). Nebyla jsem spokojená sama se sebou, se svou prací, s finanční situací …. s tím, jak žiju.

Dnes už vím, že vše co potřebujeme, máme v sobě. Stačí si to uvědomit, uznat to a dovolit si čerpat z moudrosti nekonečné bytosti, kterou jsme. A k tomu uvědomění nám pomáhají různé techniky, metody a naše zkušenosti z životní cesty, na kterou se vydáme.

Od střední školy uplynulo hodně času. Postupně jsem si skrze různé metody dovolila pozvat do života více radosti a lehkosti. Naučila jsem se být vděčna za vše, co ve svém životě mám a uvědomila jsem si KDO JSEM.

 

V roce 2017 jsem objevila metodu Access Bars. Byla jsem nadšena její jednoduchostí a účinností a rozhodla se stát certifikovanou facilitátorkou.

Nyní dělám kurzy Access po celé České republice, na kterých se lidé seznamují s jednoduchými nástroji a technikami. Ty jim umožňují změnit život. Objeví svůj vnitřní potenciál, dary a talenty, které zatím nebyli ochotni uznat nebo je vidět. Tato metoda mění lidem životy a mou vizí je, aby se o ní dozvěděl každý, kdo chce být ve svém životě šťastný.

Zvu vás také na sezení, na kterém vás budu skrze otázky navigovat na cestě k objevení sama sebe uvnitř sebe:)

Podrobnosti

Datum:
22.7.2021
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
2000Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.accesspraha.cz

Pořadatel

Adriana Těšínská
Telefon:
724 602 002
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913