Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Individuální výklady TAROTU – přeloženo z 22. září !

7.10.2016 - 8:30 - 17:30

900Kč

Po celý pátek 7.10. nabízí pan Jeremiáš Polcar také individuální výklady Tarotu (podrobnosti na stránkách www.jeremiaspolcar.cz  v sekci SPIRITUALITA/výklad karet.)

 

Všem, kdo chtějí aktivně pracovat sami na sobě, nabízím pomoc prostřednictvím tarotových karet. Pro mne samotného je Tarot spolehlivým průvodcem v běžném životě, pomocníkem při zvažování volby každodenních kroků i moudrým rádcem ve chvílích, kdy selhává schopnost rozumu a ega rozlišit co je a co není dobré pro mne a pro mé blízké.

Nejedná se o věštění budoucnosti, ale o vhled do našeho podvědomí a odkrytí individuálního potenciálu každého, kdo o takový vhled stojí. Poznání vlastních schopností pomáhá k překonání pocitu nedostatečnosti a probouzí energii potřebnou k rozhodným krokům či k volbě důvěry ve „vyšší řád“, jenž zajistí plynutí věcí správným směrem. Různé situace vyžadují různá řešení a Tarot může být velmi užitečný při volbě těch správných.

Všechny situace, které nás v životě potkávají, si vytváříme a přitahujeme sami. Děláme to všichni. Jsme součástí složitého soukolí života na Zemi, které, ačkoli vypadá velmi komplikovaně, funguje na základě nepříliš složitých pravidel. Složitost vytváříme my. Pravidla tady byla a budou vždy bez ohledu na nás. Byla vytvořena něčím, co nás přesahuje a co se vyplácí respektovat. Tarot je shrnutím Moudrosti našich zkušeností, selhávání a vítězství spolu s pravidly Vyššího řádu. Díky tarotovým kartám máme možnost poodhalit onu Moudrost a využít ji ve prospěch svůj i všech lidí, kteří patří do našeho života.

Rád Vám pomohu nahlédnout do krajin Vaší duše a pomocí tarotových karet Vás provedu po cestách vedoucích ke svobodě.

Budeme k tomu potřebovat 90 minut mého času a 900,- Kč z Vašich peněz. Takto je nastaveno pravidlo rovnováhy.

Vždy ale platí i pravidlo zachování dobré vůle a vstřícného jednání, vyvolané individuálními podmínkami. Důležité je, aby na obou ramenech váhy zůstal spokojený pocit.

přihlášky přímo u p. Polcara na tel. 603 526 824 (sms) nebo mail: jeremipol@seznam.cz

 

(Den před, ve čtvrtek 6.10. má v Centru přednášku na téma „Mayský kalendář“.)

Podrobnosti

Datum:
7.10.2016
Čas:
8:30 - 17:30
Cena:
900Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Jeremiáš Polcar
Telefon:
603 526 824

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913