Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

LÉČEBNÉ PŮSTY

22.6.2016 - 18:30 - 21:00

120Kč

Přednáška přesunuta na září. Děkujeme…

images--5-.jpg 
Na přednášce se dozvíte:      
– jaký je vliv půstu na zdraví a proces stárnutí
 – jaké jsou druhy půstů a k čemu jsou vhodné
– propojení západní medicíny s východní tzv. „celostní medicínou“
– anorexie, bulimie x léčebné půsty– jak se správně provádí léčebné půsty pod odborným dohledem tak, aby to prospělo tělu i duši  – to vše v souladu s vědeckými poznatky z mikrobiologie, psychologie, lékařských studií… a mnoho dalšího
 

 

Shlédneme i krátkou reportáž z vědecké studie účinku půstu na  zdraví, dlouhověkost i odolnost proti obezitě a Alzheimerově nemoci.

Večer budete vytvářet i Vy – svými dotazy a sdílením svých zkušeností.

 

 

Přednášející: Monika Jarošová   www.retreat-balance-center.cz      Monika-Jarosova

„Léčebnými půsty, hladovkou, fungováním těla a detoxikací se zabývám aktivně  od roku  2003… V letech 1984-88 jsem absolvovala střední zdravotnickou školu v Českých Budějovicích, obor zdravotní laborant. Poté jsem nastoupila na transfúzní oddělení českobudějovické nemocnice a v roce 1989 na mikrobiologii vojenského zdravotního ústavu. Jelikož jsem od 10-ti let trpěla kožními problémy a dosavadní léčení bylo nevyhovující, začala jsem se touto problematikou zabývat z hlediska výživy.

V roce 1996 jsem podstoupila chirurgické zpevnění dásně a následně týden nebylo možné přijímat jakoukoli potravu. Najednou se stav zlepšil natolik, že jsem si uvědomila způsob, jak s tímto problémem naložit.

Začala jsem se zajímat o léčebné půsty a hladovění. Sháněla jsem potřebné informace a to vše v souladu se znalostmi z mikrobiologie.

Od roku 2003 se zabývám detoxikací organismu, léčebnými půsty a hladovkami.(vše v souladu s poznatky z mikrobiologie a celostní medicíny).

Mám mnohaleté praktické zkušenosti s těmito regeneračními metodami.

Od dětství se aktivně věnuji sportu. Jsem instruktorem lyžování a fitness.

Ráda se s Vámi podělím o své poznatky, ale i poznatky vědy a nejnovějších studií v oblasti fungování našeho těla i mysli.“

Podrobnosti

Datum:
22.6.2016
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
120Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel