Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JAK SI ZLEPŠÍTE SVOJI PAMĚŤ…

17.8.2021 - 17:00 - 20:00

700Kč

Zapomínáte? Nepamatujete si? Musíte si všechno psát? Myslíte si, že vaše paměť nefunguje? Když spojíte paměťové techniky se svojí pravou mozkovou hemisférou, ZJISTÍTE, ŽE MÁTE PAMĚŤ POŘÁD VÝBORNOU. VŠICHNI. A NA VŠECHNO.

 

Uměli to už antičtí řečníci, kteří si museli pamatovat svoje dlouhé proslovy. Postupem času, kdo paměťové techniky ovládal, byl nařčen z čarodějnictví. Později je začali používat jako zázračné číslo v cirkusech. Teď se konečně začínají používat V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ, PŘI UČENÍ I V PRÁCI. Zapamatujete si s nimi opravdu všechno, co potřebujete.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jak je to s tou pravou mozkovou hemisférou? Aby mozek dobře fungoval a chtěl si pamatovat, měli by obě mozkové hemisféry (polokoule) spolupracovat. Naše společnost a my v ní jsme ale nastavení hodně pragmaticky a přibližně od našich 6 let používáme víc tu logickou část (levou polokouli) a na tu kreativní (pravou polokouli) zapomínáme.

Paměťové techniky toto všechno využívají, a proto cokoliv, co si s nimi chceme zapamatovat, si mozek pamatovat chce a navíc, snadno si pak na všechno vzpomeneme.

 

 

 

 

Na workshopu vás hned prakticky naučím:

– jak funguje paměť a mozek – jaké jsou rozdíly v mozkových hemisférách – jak přinutit ke spolupráci obě mozkové hemisféry – jak fungují a jak se používají paměťové techniky – čeho se při používání paměťových technik vyvarovat – jak na základní paměťové techniky – konkrétní příklady použití paměťových technik

 

Navíc k tomu získáte:

  • víc času – nebudete muset dlouze vzpomínat a vracet se na místa, kde jste něco zapomněli
  • víc klidu a pohody (méně stresu) – nebudete se stresovat, že jste na něco zapomněli nebo marně vzpomínat, co jste to ještě chtěli (koupit, udělat, říct…)
  • víc sebevědomí – zjistíte, že máte dobrou paměť a že to s vámi ještě není tak špatné

 

 

Fotky a reference z předešlých akcí, můj příběh i zajímavé články o paměti a paměťových technikách najdete na blogu: helenazahourova.cz

 

Rezervace a informace u lektorky na tel. čísle 723 07 16 17 nebo na e-mailové adrese helena@helenazahourova.cz.

REZERVACE je vždy předem je nutná!

Podrobnosti

Datum:
17.8.2021
Čas:
17:00 - 20:00
Cena:
700Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.helenazahourova.cz

Pořadatel

Helena Žahourová
Telefon:
723 071 617
E-mail:
helena@helenazahourova.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913