Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JARNÍ OČISTA DOČISTA (začínáme další 5týdenní cyklus)

29.4.2019 - 18:30 - 21:00

2000Kč – 2500Kč

Poslední 2 místa !

Není to o hladovění, ale o celostním přístupu!

Info pro účastníky :

Od 29. 4. do 27. 5. proběhne další cyklus jarní očisty s celostní terapeutkou Kamilou Doubkovou.  Budeme se setkávat pět týdnůkaždé pondělí.

 

První hodina bude věnovaná tělesnému cvičení, které podpoří očistu organismu, nebudou chybět ani cvičení dechová. Jednotlivé cviky budou uzpůsobené tak, aby je zvládli všichni. Každý si vybere variantu cviku, která mu bude vyhovovat. Druhá hodina bude věnována společnému sdílení, informacím k jídelníčku, meditacím, povídání o bylinkách a o tom, jak je využít pro svůj zdravý život.

Nově budete pro podporu vašeho snažení dostávat každé ráno do svého mailu ode mne nějakou informaci, více se dozvíte na prvním setkání.

Na každý týden opět dostanete jídelníček, recepty a mnoho dalších informací k dietetice a cvičení.

K očistě dostanete bylinkový čaj, který podpoří odchod toxických látek z těla a pomůže dodat potřebné látky. První čaj bude pro první tři týdny očisty, druhý na další tři týdny. První bude pro všechny stejný, druhý už mohu namíchat individuálně pro každého jiný.

Protože bych chtěla tentokrát trochu ušetřit přírodu, budete mít přístup k jídelníčku na mých internetových stránkách, vždy dostatečně s předstihem.

 

Cena: 2500 Kč , pro účastníky předchozího jarního kurzu 2000 Kč

Cena zahrnuje: pět hodin cvičení + dechová cvičení, očistná cvičení pro jednotlivé orgány a meridiány, jídelníček na pět týdnů s recepty, meditační cvičení, informace o bylinách, dietetice a elementu dřeva. Bylinkové čaje na šest týdnů.

Cena nezahrnuje – tištěná skripta (pokud budete požadovat), individuální poradenství

 

Harmonogram

29.4. 2019  /18.30 – 21.00/ – úvodní informace, cvičení, představení jídelníčku, element dřeva, možnost nákupu potravin z bezobalového krámku Rozmarýnka

6.5. 2019  /18.30 – 20.30/ – cvičení, meditace, sdílení, přednáška – bylinky pro element dřeva

13.5. 2019  /18.30 – 20.30/ – cvičení, meditace, sdílení, přednáška

20.5. 2019  /18.30 – 20.30/ – cvičení, meditace. Sdílení, přednáška

27.5. 2019   / 18.30 – 21.00/ – cvičení, meditace, sdílení, závěr kurzu – přednáška, jak pokračovat

 

Přihlášení je nutné telefonicky nebo mailem u D. Celbové, tel: 605 148 913 , mail: centrumsetkavani.cb@seznam.cz. Poté je nutné uhrazení zálohy 1000Kč na číslo účtu je 1777686173/0800 – doplatek se platí na místě při prvním setkání.

 

2 BONUSY:

1) své dobroty z obchůdku “ ROZMARÝNKA“ v Čechově ul.(www.kramekrozmarynka.cz ) nabízí paní DAGMAR MUSILOVÁ – můžete si u ní objednat cokoliv z jejího sortimentu – zajistíme dovoz…

2) své pohybové aktivity při očistě můžete ještě znásobit přihlášením se na VÝUKU BŘIŠNÍCH TANCŮ –  bude probíhat po celý čas naší očisty hodinu a půl před Kamilou Doubkovou. Začínáme 6. května od 17:00 do 18:00 hod. a dále každé pondělí a je určená nejenom pro účastnice očisty. Lektorka DANA DALAL LOMOZOVÁ. Přihlášky: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo 605 148 913

.

Kamila Doubková

 

KAMILA DOUBKOVÁ, www.kamiladoubkova.cz

„Pracuji jako celostní terapeut v Českém Krumlově.

Původně jsem zdravotní sestra, pracovala jsem přes 20 let v nemocnici. Poté jsem dostala možnost vyzkoušet si na nějakou dobu roli pacienta, vidět to z té druhé strany a to na mnoha pracovištích v ČR.

 

Už léta mi chyběl jakýsi ucelený pohled na pacienta a tato zkušenost mi v mnohém potvrdila, že tomu tak je a mému životu a práci to smysl nedává. Tudíž jsem začala hledat jiné směry, filosofie, které vedou k uzdravení člověka jako celku. Protože mi byly blízké byliny, studovala jsem školu přírodních terapií a postupně mnoho dalších směrů, které mne oslovily. Postupem času nastalo rozhodnutí odejít ze zdravotnického systému a otevřít poradnu. Mým cílem je propojit znalosti západní medicíny s východními filosofiemi, protože mi to dohromady dává ohromný smysl. Používám diagnostiku z Čínské medicíny, znalosti a zkušenosti ze západní medicíny, české bylinky, medicinální houby a především psychosomatické souvislosti. Stále studuji, je to učení na celý život, které mne nesmírně baví a naplňuje.

Má práce je zároveň mým koníčkem, dělám ji s láskou a úctou ke každému, kdo ke mně přijde.

A kdo ke mně chodí? Kdokoliv. Někdo ještě není připravený převzít odpovědnost za svůj život a je to tak v pořádku. Takový člověk přijde pro doplňkovou léčbu bylinami a psychoterapií ke klasické léčbě. Někdo už naopak zanevřel na klasickou léčbu, pak se snažíme najít cesty, které jsou pro něj nejvhodnější a povedou k trvalému uzdravení.  Kromě bylin a psychosomatického řešení, změny jídelníčku na sobě tito lidé „makají“ a také mají nejlepší výsledky. Někdo si pak přijde jen k psychosomatické konzultaci, potřebuje jen jakýsi „AHA“ moment, ucelení myšlenek, životních situací a občas se i stane, že na svou odpověď přijde sám.

Příběhy lidí jsou různé. Vše, co si řekneme, zůstává za uzavřenými dveřmi. Nikdy nikoho nesoudím, a k ničemu nenutím, každý máme svou cestu.
A kdo ke mně nechodí? Lidé, kteří by ode mne chtěli zázrak. Něco udělejte, dejte mi zázračný koktejl a já nebudu dělat nic. Nemohu a ani nechci za nikoho přebírat odpovědnost. V každém z nás je obrovská síla k uzdravení, jen o ní mnohdy nevíme, nebo si ji nechceme dovolit. I tak je to v pořádku.“

Těším se na jarní setkávání… S láskou a úctou Kamila

Podrobnosti

Datum:
29.4.2019
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
2000Kč – 2500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.kamiladoubkova.cz

Pořadatel

Kamila
Telefon:
778 771 599
E-mail:
poradna@kamiladoubkova.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913