Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JARNÍ OČISTA TĚLA a MYSLI BYLINKAMI a STRAVOU aneb „OČISTA DOČISTA“

26.4.2018 - 18:00 - 21:00

1800Kč

Kdo se chcete přidat, máte šanci: pro ženy i muže! Tuto očistnou kůru může zkusit každý, kdo si chce vylepšit zdravotní stav, celkovou kondici a užít si jaro bez únavy.

 

Nedoporučujeme ji pouze:

– těhotným a kojícím ženám
– lidem s akutním infekčním onemocněním nebo po něm

 

Prožijeme 4 týdny pod odborným vedením celostní terapeutky KAMILY DOUBKOVÉ. Začínáme právě 26. dubna tříhodinovou úvodní přednáškou.

Cena 1800 Kč zahrnuje úvodní přednášku + 4 čtvrteční praktická setkání, cvičení a přednášky, bylinkové čaje na celou očistu, skripta a rozpis stravy na každý týden.

 

REZERVACE PŘEDEM na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 nejpozději do neděle večer. V pondělí ráno hlásím počet zájemců kvůli přípravě materiálů, objednání bylinek na čaje apod. (paní Kamila bývá vždy 100% připravená, takže dostanete opravdu maximum péče i znalostí).

Po potvrzení rezervace zaplaťte zálohu 800Kč na účet 1777686173/0800 u České spořitelny. Do poznámky: OČISTNÁ KŮRA + VAŠE PŘÍJMENÍ. Opět nejpozději do pondělí.

 

Proč právě nyní?

Protože v jarním období se mění směr energie v přírodě i v našem těle, potřebujeme odlehčit, vyčistit, zbavit nastřádaného nepořádku naše tělo, mysl i duši. Na jaře mají největší aktivitu játra, která pomáhají čistit vše od nahromaděných toxických látek a když jim pomůžeme stravou a bylinkami, bohatě se nám odmění.

Očistná kůra bude trvat 4 týdny, budeme zlehka a pomalu ubírat některé potraviny z našeho jídelníčku, každý týden nějaké, připravíme naše tělo na očistu postupně, aby nám nebylo špatně, a celou kůru jsme zvládli naprosto bravurně. Jídelníček bude variabilní podle konstituce a zdravotního stavu, vše budeme konzultovat. Využijeme úplňkových energií a Novoluní, žádný den nebude úplný půst. Informace k jídelníčku dostanete vždy v písemné formě.

Celou očistnou kůru podpoříme bylinkovým čajem. První dva týdny čaj k odblokování jater, čištění a zároveň podpoře střevní mikroflory. Třetí a čtvrtý týden detoxikace a zároveň regenerace i byliny proti jarní únavě.

Vše doplníme očistou mysli, protože mnohdy máme mysl plnou balastu více než naše fyzické tělo.

 

PROGRAM:

26. dubna od 18:00 hodin – tříhodinová úvodní přednáška

Povíme si, jak zacházet s jarní energií, která nás čeká a má rozhodně pořádnou sílu. Řekneme si, jak na nás působí a co my sami můžeme udělat proto, abychom z ní vytěžili co nejvíce. Jaro přináší změny, je to nejvhodnější období pro nové starty a začátky. Abychom mohli přijmout nové, logicky musíme propustit co, co již nepotřebujeme. Proto je to také období detoxikace, půstů, očistných kůr. A protože nejsme jen tělo, ale i mysl a duše, měli bychom vyčistit i mysl od zbytečného balastu a posílit duši.

Vysvětlíme si, jak potraviny působí v našem těle a jaký vliv mají na jednotlivé orgánové systémy. V důsledku znečištěného životního prostředí, nezdravé životosprávy, nedostatku fyzické aktivity a stresu jsou však orgány vystavovány vyšším dávkám škodlivých a jedovatých látek, které nedokáží samy vyloučit.

Jednotlivé orgány přestávají správně fungovat a výsledkem je oslabený organismus. Řešením je vnější podpora a  detoxikace organismu, která orgány očistí a obnoví přirozené detoxikační procesy.

 

Proč není každá očista vhodná pro každého? Jak si můžeme ublížit? Jak docílit toho, aby nás nepostihla ona pověstná jarní únava? Jak docílit toho, abychom si pevně dokázali stát za svým a zároveň byli flexibilní a tolerantní? Jak mít zdravá játra a žlučník?

Jak se zbavit „papiňákového“ syndromu výbušnosti?  Proč někdy nemůžeme zhubnout, i když moc nejíme? Jaká strava je vhodná pro jarní období?

 

Očistu začneme 30. 4. 2018, kdy můžeme využít úplňkové energie.

 

Komu ji doporučujeme:

  • každému, kdo chce udělat dobrou službu svému tělu a mysli
  • kdo chce ubrat přebytečné kilogramy
  • kdo chce vyčistit tělo po zimním období
  • kdo chce prospět tělu při zdravotních potížích (ekzémy, alergie, zácpy, únava, trávicí potíže, bolesti hlavy, bolesti kloubů, změny nálady, otoky, kožní potíže, špatná imunita a další i závažnější onemocnění.)

Další setkávání se budou odehrávat následující 4 týdny, vždy ve čtvrtek od 18:30 hod. – potkáme se na cca 1,5 hodiny, řekneme si, jak jídelníček funguje, předám Vám stravování na další týden. Vše dostanete vždy písemnou formou. Naučíme se různá dechová cvičení, cviky na podporu očisty těla, zvládání emocí během očisty, praktická cvičení na očistu mysli.

Termíny: 3., 10., 17. a 24. května

Cena nezahrnuje možné individuální poradenství při různých zdravotních potížích, extra doplnění bylin.

 

 

Lektorka: KAMILA DOUBKOVÁ, www.kamiladoubkova.cz

„Pracuji jako Celostní terapeut v zahradě „Kouzelné bylinky“ v Českém Krumlově.

K. DoubkováPůvodně jsem zdravotní sestra, pracovala jsem přes 20 let v nemocnici. Poté jsem dostala možnost vyzkoušet si na nějakou dobu roli pacienta, vidět to z té druhé strany a to na mnoha pracovištích v ČR.

Už léta mi chyběl jakýsi ucelený pohled na pacienta a tato zkušenost mi v mnohém potvrdila, že tomu tak je a mému životu a práci to smysl nedává. Tudíž jsem začala hledat jiné směry, filosofie, které vedou k uzdravení člověka jako celku. Protože mi byly blízké byliny, studovala jsem školu přírodních terapií a postupně mnoho dalších směrů, které mne oslovily. Postupem času nastalo rozhodnutí odejít ze zdravotnického systému a otevřít poradnu. Mým cílem je propojit znalosti západní medicíny s východními filosofiemi, protože mi to dohromady dává ohromný smysl. Používám diagnostiku z Čínské medicíny, znalosti a zkušenosti ze západní medicíny, české bylinky, medicinální houby a především psychosomatické souvislosti. Stále studuji, je to učení na celý život, které mne nesmírně baví a naplňuje.

Má práce je zároveň mým koníčkem, dělám ji s láskou a úctou ke každému, kdo ke mně přijde.

A kdo ke mně chodí? Kdokoliv. Někdo ještě není připravený převzít odpovědnost za svůj život a je to tak v pořádku. Takový člověk přijde pro doplňkovou léčbu bylinami a psychoterapií ke klasické léčbě. Někdo už naopak zanevřel na klasickou léčbu, pak se snažíme najít cesty, které jsou pro něj nejvhodnější a povedou k trvalému uzdravení.  Kromě bylin a psychosomatického řešení, změny jídelníčku na sobě tito lidé „makají“ a také mají nejlepší výsledky. Někdo si pak přijde jen k psychosomatické konzultaci, potřebuje jen jakýsi „AHA“ moment, ucelení myšlenek, životních situací a občas se i stane, že na svou odpověď přijde sám.

Příběhy lidí jsou různé. Vše, co si řekneme, zůstává za uzavřenými dveřmi. Nikdy nikoho nesoudím, a k ničemu nenutím, každý máme svou cestu.

A kdo ke mně nechodí? Lidé, kteří by ode mne chtěli zázrak. Něco udělejte, dejte mi zázračný koktejl a já nebudu dělat nic. Nemohu a ani nechci za nikoho přebírat odpovědnost. V každém z nás je obrovská síla k uzdravení, jen o ní mnohdy nevíme, nebo si ji nechceme dovolit. I tak je to v pořádku.“

Podrobnosti

Datum:
26.4.2018
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
1800Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Kamila
Telefon:
778 771 599
E-mail:
poradna@kamiladoubkova.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913