Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JARNÍ ROVNOVÁHA – BEZ ÚNAVY a S GRÁCIÍ

31.3.2018 - 9:00 - 15:00

1050Kč

TENTO SEMINÁŘ JE PŘELOŽENÝ ze 3. března, změna je i v čase konání…bude o hodinu dříve – od 9:00 do 15:00 hod.

Zvu vás na „nejen bylinkový“ praktický seminář o jarní energii, elementu dřeva.

Kamila- Harmonie životaPovíme si, jak zacházet s jarní energií, která nás čeká a má rozhodně pořádnou sílu. Řekneme si, jak na nás působí a co my sami můžeme udělat proto, abychom z ní vytěžili co nejvíce. Jaro přináší změny, je to nejvhodnější období pro nové starty a začátky. Abychom mohli přijmout nové, logicky musíme propustit co, co již nepotřebujeme. Proto je to také období detoxikace, půstů, očistných kůr. A protože nejsme jen tělo, ale i mysl a duše, měli bychom vyčistit i mysl od zbytečného balastu a posílit duši.

K elementu dřeva patří játra, žlučník, zrak, ale třeba také premenstruační syndrom. Z emocí pak vztek, agrese, deprese, nerovnováha. K elementu dřeva si povíme jakou stravou posílit tento element a jakých jídel se raději vyvarovat. Jak řešit zdravotní potíže, které sem přináleží. Které bylinky používat na jaře, které u onemocnění žlučníku, jater a jaké naopak v tomto období radši vynechat. 

Seminář bude zaměřený prakticky – Každý účastník si namíchá svůj jarní nebo očistný bylinkový čaj, ukážeme si cviky na protažení dráhy jater a žlučníku, v průběhu si uděláme dvě meditace k elementu dřeva a jarní energii, povídání budeme prokládat praktickými cvičeními.

Proč není každá očista vhodná pro každého? Jak si můžeme ublížit? Jak docílit toho, aby nás nepostihla ona pověstná jarní únava? Jak docílit toho, abychom si pevně dokázali stát za svým a zároveň byli flexibilní a tolerantní? Jak mít zdravá játra a žlučník? Jak se zbavit „papiňákového“ syndromu výbušnosti? Nejen na tyto otázky se dozvíte odpovědi.

Co s sebou –  vaše tělo v pohodlném oblečení, vaši mysl, se vším, co k ní patří /ať už je to vztek či radost, nebo cokoliv jiného/ a hlavně vaši duši, která nesmí chybět

Těším se na Vás… Kamila

REZERVACE: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

 

Lektorka: KAMILA DOUBKOVÁ

www.kamiladoubkova.cz /stránky jsou ve vývojové fázi novorozence /

„Pracuji jako Celostní terapeut v zahradě „Kouzelné bylinky“ v Českém Krumlově.

K. DoubkováPůvodně jsem zdravotní sestra, pracovala jsem přes 20 let v nemocnici. Poté jsem dostala možnost vyzkoušet si na nějakou dobu roli pacienta, vidět to z té druhé strany a to na mnoha pracovištích v ČR.

Už léta mi chyběl jakýsi ucelený pohled na pacienta a tato zkušenost mi v mnohém potvrdila, že tomu tak je a mému životu a práci to smysl nedává. Tudíž jsem začala hledat jiné směry, filosofie, které vedou k uzdravení člověka jako celku. Protože mi byly blízké byliny, studovala jsem školu přírodních terapií a postupně mnoho dalších směrů, které mne oslovily. Postupem času nastalo rozhodnutí odejít ze zdravotnického systému a otevřít poradnu. Mým cílem je propojit znalosti západní medicíny s východními filosofiemi, protože mi to dohromady dává ohromný smysl. Používám diagnostiku z Čínské medicíny, znalosti a zkušenosti ze západní medicíny, české bylinky, medicinální houby a především psychosomatické souvislosti. Stále studuji, je to učení na celý život, které mne nesmírně baví a naplňuje.

Má práce je zároveň mým koníčkem, dělám ji s láskou a úctou ke každému, kdo ke mně přijde.

A kdo ke mně chodí? Kdokoliv. Někdo ještě není připravený převzít odpovědnost za svůj život a je to tak v pořádku. Takový člověk přijde pro doplňkovou léčbu bylinami a psychoterapií ke klasické léčbě. Někdo už naopak zanevřel na klasickou léčbu, pak se snažíme najít cesty, které jsou pro něj nejvhodnější a povedou k trvalému uzdravení.  Kromě bylin a psychosomatického řešení, změny jídelníčku na sobě tito lidé „makají“ a také mají nejlepší výsledky. Někdo si pak přijde jen k psychosomatické konzultaci, potřebuje jen jakýsi „AHA“ moment, ucelení myšlenek, životních situací a občas se i stane, že na svou odpověď přijde sám.

Příběhy lidí jsou různé. Vše, co si řekneme, zůstává za uzavřenými dveřmi. Nikdy nikoho nesoudím, a k ničemu nenutím, každý máme svou cestu.

A kdo ke mně nechodí? Lidé, kteří by ode mne chtěli zázrak. Něco udělejte, dejte mi zázračný koktejl a já nebudu dělat nic. Nemohu a ani nechci za nikoho přebírat odpovědnost. V každém z nás je obrovská síla k uzdravení, jen o ní mnohdy nevíme, nebo si ji nechceme dovolit. I tak je to v pořádku.“

Podrobnosti

Datum:
31.3.2018
Čas:
9:00 - 15:00
Cena:
1050Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.kamiladoubkova.cz

Pořadatel

Kamila
Telefon:
778 771 599
E-mail:
poradna@kamiladoubkova.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913