Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JEMNÁ JÓGA pro NAŠE ZÁDA

6.9.2017 - 16:30 - 17:30

800Kč
Cyklus cvičení jógy pro ženy i muže s Dr. VERONIKOU POSPÍŠILOVOU jsme museli bohužel z provozních důvodů v Centru setkávání zrušit. 
Žádaný kurz se pořádat bude, ale v jiných prostorách.
Informujte se přímo u lektorky Veroniky – spojení viz níže.

TERMÍNY:

každou středu, tzn. 6., 13., 20. 27. září a 4. října. Poté bude další cyklus.

Cena: celý kurz 800 

REZERVACE na: veronika@dharmadelight.cz ( jméno+ příjmení, tel. číslo + středa)

Mailem Vám odpovím, jestli je ještě volné místo.

Noví zájemci o cvičení v průběhu cyklu: možnost se přidat je vždy až po předchozí domluvě s Veronikou (mailem) – kvůli místu.

Poté prosím o zaslání celé platby 800Kč na č.ú. 1811424063/0800 Děkuji.

 

Verunka Pospíšilová

Lektorka: Dr. VERONIKA POSPÍŠILOVÁ,www.hvezdice.cz  

Veronika se narodila 19. 2. 1989 v Českých Budějovicích. Její otec hrál na indický nástroj sitár, maminka je lékařka a oba velice inklinovali k východní filozofii. Zřejmě i díky tomuto vlivu má Veronika odmalička velký zájem o jihovýchodní Asii a každoročně zde část roku pobývá. V roce 2013 založila organizaci, která podporuje vzdělání dětí v Kambodži, je lektorkou jógy a v současnosti doktorandkou na Etnologii Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Na stejné katedře vystudovala magisterský program a bakalářské studium absolvovala v oboru Etnologie se specializací vietnamistika.

V létě roku 2008 a 2009 studovala na univerzitě v Cambridge ve Velké Británii, kde získala velmi cenné zkušenosti týkající se vzdělávání Asiatů a asijské kultury. V roce 2010 byla součástí projektu Fakulty strojní na Technické univerzitě v Liberci v bakalářském programu Strojírenství, v rámci kterého vyučovala český jazyk na univerzitě v Nha Trangu ve Vietnamu.

Od roku 2011 do roku 2014 studovala kromě Etnologie na Univerzitě Karlově v Praze také vietnamský jazyk ve Vietnamu na Univerzitě sociálních a humanitních studií v Ho Či Minově Městě v rámci stipendijních pobytů, které jsou České republice nabízeny na základě bilaterálních dohod mezi jednotlivými zeměmi.

V letních měsících roku 2011 a 2012 se účastnila projektu „Vzdělávací pobyt zahraničních studentů v České republice z Armstrong State University, Savannah, Georgia“, ve kterém získala mnoho kontaktů na místní orientalisty, se kterými si dodnes vyměňuje informace ohledně vzdělávání v Asii, vyučování Asiatů a vnímání jejich mentalit.

Jelikož vzdělávání považuje, díky svému přesvědčení i mnohaletému studiu, za jeden z nejdůležitějších a nejtrvalejších aspektů každé společnosti, rozhodla se udělat maximum pro to, aby pomohla ke studiu co největšímu množství dětí v Kambodži, kde je i v současné době gramotnost pouhých 35%. Za tímto účelem tedy založila se svojí maminkou, bratrem a Luckym Spolek Hvězdice a snaží se ho vést 100% neziskově tak, aby se každá koruna Vašeho příspěvku dostala skutečně tam, kde má opravdový smysl.

Podrobnosti

Datum:
6.9.2017
Čas:
16:30 - 17:30
Cena:
800Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.dharmadelight.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913