Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

JÓGA na TERASE… LETNÍ MINIKURZ JÓGY

31.7.2017 - 17:00 - 18:00

800Kč

O prázdninách je pro Vás přichystaný letní minikurz jógy – 5 hodinových lekcí pro ženy i muže. Při hezkém počasí budeme cvičit na terase pod nejnádhernějším stropem na světě. Praxe pod širým nebem dodá vaší duši úplně jiný rozměr.. Při nepřízni počasí budeme uvnitř.

Vybrat si můžete ze dvou možností – buď pondělky nebo středy, vždy od 17 do 18 hod. Dnes, 31. července začínáme s první hodinou jógy pro zdravá záda. Těšte se na individuální přístup a něžné zacházení.

TERMÍNY:  

  – pondělní cyklus: JÓGA pro ZDRAVÁ ZÁDA (31.7. a  7.14. 21. a 28. srpna)

  – středeční cyklus: JÓGA PRO NAŠI PÁNEV, KYČLE a KOLENA  (2. 9. 16. 23. a 30. 8.)

 

Cena: celý kurz 800

REZERVACE na: veronika@dharmadelight.cz ( jméno+ příjmení, tel. číslo + o co máte zájempondělí nebo středy.) Mailem Vám odpovím, jestli je ještě volné místo.

Poté prosím o zaslání celé platby 800Kč na č. ú. 1811424063/0800, nejlépe do poloviny července. Děkuji.

Verunka Pospíšilová
Lektorka: Dr. VERONIKA POSPÍŠILOVÁ,www.hvezdice.cz  Veronika se narodila 19. 2. 1989 v Českých Budějovicích. Její otec hrál na indický nástroj sitár, maminka je lékařka a oba velice inklinovali k východní filozofii. Zřejmě i díky tomuto vlivu má Veronika odmalička velký zájem o jihovýchodní Asii a každoročně zde část roku pobývá. V roce 2013 založila organizaci, která podporuje vzdělání dětí v Kambodži, je lektorkou jógy a v současnosti doktorandkou na Etnologii Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Na stejné katedře vystudovala magisterský program a bakalářské studium absolvovala v oboru Etnologie se specializací vietnamistika.

V létě roku 2008 a 2009 studovala na univerzitě v Cambridge ve Velké Británii, kde získala velmi cenné zkušenosti týkající se vzdělávání Asiatů a asijské kultury. V roce 2010 byla součástí projektu Fakulty strojní na Technické univerzitě v Liberci v bakalářském programu Strojírenství, v rámci kterého vyučovala český jazyk na univerzitě v Nha Trangu ve Vietnamu.

Od roku 2011 do roku 2014 studovala kromě Etnologie na Univerzitě Karlově v Praze také vietnamský jazyk ve Vietnamu na Univerzitě sociálních a humanitních studií v Ho Či Minově Městě v rámci stipendijních pobytů, které jsou České republice nabízeny na základě bilaterálních dohod mezi jednotlivými zeměmi.

V letních měsících roku 2011 a 2012 se účastnila projektu „Vzdělávací pobyt zahraničních studentů v České republice z Armstrong State University, Savannah, Georgia“, ve kterém získala mnoho kontaktů na místní orientalisty, se kterými si dodnes vyměňuje informace ohledně vzdělávání v Asii, vyučování Asiatů a vnímání jejich mentalit.

Jelikož vzdělávání považuje, díky svému přesvědčení i mnohaletému studiu, za jeden z nejdůležitějších a nejtrvalejších aspektů každé společnosti, rozhodla se udělat maximum pro to, aby pomohla ke studiu co největšímu množství dětí v Kambodži, kde je i v současné době gramotnost pouhých 35%. Za tímto účelem tedy založila se svojí maminkou, bratrem a Luckym Spolek Hvězdice a snaží se ho vést 100% neziskově tak, aby se každá koruna Vašeho příspěvku dostala skutečně tam, kde má opravdový smysl.

Podrobnosti

Datum:
31.7.2017
Čas:
17:00 - 18:00
Cena:
800Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel