Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KOMUNIKACÍ k POROZUMĚNÍ

29.9.2019 - 8:30 - 12:30

800Kč

Způsob, jakým se dorozumíváme s druhými lidmi, má rozhodující vliv na naši spokojenost v mezilidských vztazích i v celém našem životě. Záměrem je se skutečně dorozumět, vytvářet zdravé vztahy, v nichž je závislost nahrazena vzájemností a snaha ovládat a manipulovat druhé upřímností a empatií.

Seminář je vhodný pro získání komunikačních dovedností s partnerem/partnerkou, dětmi, přáteli či kolegy v práci.

 

Co Vás čeká:

– odlišnosti mezi automatickým hodnocením a posuzováním a schopností stát se pozorovatelem

– aktivní empatické naslouchání (reflektování pocitů)

– kladení správných otázek

– vyjadřování kritiky a vlastních potřeb

– myšlení a dohoda způsobem výhra – výhra (nikdo neprohrává)

– praktická cvičení na osvojení nových dovedností

 

 

REZERVACE předem na tel. 605 148 913 nebo mail: centrumsetkavani.cb@seznam.cz a poté celou částku 800Kč prosím, uhraďte na č. účtu 261425920/0300 + připište jméno a příjmení. Děkujeme.

 

Lektorka: Mgr. JANA ŠTĚPKOVÁ, www.koucinkpro.cz

25 let pracuji jako OSVČ – to samo o sobě přinese postupně člověku do života samostatnost, zodpovědnost, neustálou potřebu sebevzdělávání se a aktivní přístup při hledání nových příležitostí a možností. Věnovala jsem se překladatelství a tlumočnictví (německý jazyk), lektorské činnosti, několik let i obchodu, mám zkušenosti s poradenstvím pro řízení lidských zdrojů ve firmě. Ve většině činností byla obsažená práce postavená na komunikaci s lidmi, jejich motivaci a vedení k určitému cíli. Posledních 15 let jsem se ve svém osobním rozvoji mimo jiné zaměřovala i na cílené změny své osoby na místech, kde jsem nebyla se sebou úplně spokojená, takže vím, že když se opravdu chce, tak jde skoro všechno.

Absolvovala jsem státní zkoušku z psychologie. Věnovala jsem se systematicky samostudiu, navštěvovala jsem různé kurzy a vzdělávací semináře, které postupně směřovaly k tomu, abych se mohla naplno věnovat koučinku.

V neposlední řadě měly na můj osobní rozvoj vliv i životní události, které byly někdy nelehké. Před několika lety jsem prodělala vážnou nemoc- naštěstí s tím nejlepším možným koncem. Tato zkušenost mě posílila a „probudila“ a poznání, které jsem z ní vytěžila, mi přineslo vnitřní klid, vyrovnanost, nadhled a troufnu si říci, že i pocit vnitřní spokojenosti a štěstí – to vše tolik potřebné pro práci s lidmi.

Podrobnosti

Datum:
29.9.2019
Čas:
8:30 - 12:30
Cena:
800Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.koucinkpro.cz

Pořadatel

Mgr.Jana Štěpková
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913