Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KONFLIKTY – JAK VZNIKAJÍ a JAK JE ŘEŠIT

26.3.2018 - 18:45 - 20:45

250Kč

Srdečně zveme na další přednášku paní Míly Rejlkové na téma: „KONFLIKTY- jak vznikají a jak je řešit“. 

Všude, kde se vyskytují ve vztazích mezi lidmi rozdílné názory, vyskytuje se i prostředí napomáhající ke vzniku konfliktů. Rodina, pracoviště, společnost.

Vznikne-li konflikt mezi lidmi, kteří by spolu měli spolupracovat, je to velmi nepříjemné.

V atmosféře negativních pocitů konflikt doprovázejících je dost obtížné jak žít, tak pracovat.

A protože útěk z nefungujících vztahů je řešení velmi destruktivní, je lépe se s konflikty a jejich řešením naučit pracovat.

Zajímá- li vás tato tématika, přijďte na přednášku…

Přednáška zahrnuje praktické ukázky technik práce s pocity a též diskusní část, kde se můžete ptát na vše, co vás o tématu zajímá.

 REZERVACE PŘEDEM: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

 

MOŽNOST OSOBNÍ KONZULTACE…

Pokud se chcete s paní Rejlkovou setkat při osobní konzultaci, máte možnost v pondělí od 11:30, 13:30 a 15:30 hod. V úterý pak od 8:00, 10:00 a 12:00 hod.

Konzultace trvá 2 hodiny, cena je 1200Kč.

S sebou přineste USB  disk pro záznam jak konzultace, tak i osobní meditace.

Závazné objednávky konzultací na tel.: 605 148 913 p. Celbová

 

Přednáší: Ing. MÍLA REJLKOVÁ (www.milarejlkova.cz)

Mila Rejlkova

Psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem

Mojí hlavní tématikou je práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci, řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti, a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.

Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

Podrobnosti

Datum:
26.3.2018
Čas:
18:45 - 20:45
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913