Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KOUČINK – JAK VÁM MŮŽE POMOCI

3.4.2019 - 18:30 - 20:30

200Kč

  • Potřebujete realizovat nějakou důležitou změnu?
  • Chcete najít cestu, jak změnit své sny v realitu?
  • Chcete zlepšit komunikaci a spolupráci?
  • Rádi byste lépe sladili váš osobní a pracovní život?
  • Zajímá vás, jak více rozvinout váš potenciál, posílit vaše silné stránky?…..

Tak je koučink ta správná volba pro vás!

Koučink je účinná metoda osobního rozvoje, která formou řízeného rozhovoru umožňuje podívat se na svou situaci z více úhlů pohledu a najít v sobě to nejlepší řešení své situace, napomáhá uvědomění si, co přesně chceme jinak a proč, objevení možných cest, jak toho dosáhnout a vede k vykročení a vytrvání na vybrané cestě. Proces koučinku pomáhá klientovi nejen přesně definovat jeho cíle, ale také i těchto cílů dosahovat rychleji a s větší efektivitou, než pokud by koučinku nevyužíval.

Koučink je velmi účinná metoda, jak si utřídit myšlenky, přijít na nové možnosti, zorientovat se lépe v jednotlivých oblastech nebo tématech svého života.

Je to prostředek pomáhající dostat se koučovanému z místa, kde právě je, na místo, kde chce být.

Koučování se nezaměřuje na chyby, které se staly, ale na příležitosti, které přijdou.

Během večerního setkání se budeme věnovat na úvod trochu teorii a potom už jen praxi – proběhne ochutnávka koučinkového sezení a následně společné praktické cvičení, díky němuž si uvědomíte, co skutečně v životě chcete a potřebujete a srovnáte si své životní hodnoty.

 

 

 

 

 

 

O lektorce: Mgr. JANA ŠTĚPKOVÁ, www.koucinkpro.cz

Jana Štěpková25 let pracuji jako OSVČ – to samo o sobě přinese postupně člověku do života samostatnost, zodpovědnost, neustálou potřebu sebevzdělávání se a aktivní přístup při hledání nových příležitostí a možností. Věnovala jsem se překladatelství a tlumočnictví (německý jazyk), lektorské činnosti, několik let i obchodu, mám zkušenosti s poradenstvím pro řízení lidských zdrojů ve firmě. Ve většině činností byla obsažená práce postavená na komunikaci s lidmi, jejich motivaci a vedení k určitému cíli. Posledních 15 let jsem se ve svém osobním rozvoji mimo jiné zaměřovala i na cílené změny své osoby na místech, kde jsem nebyla se sebou úplně spokojená, takže vím, že když se opravdu chce, tak jde skoro všechno.

Absolvovala jsem státní zkoušku z psychologie. Věnovala jsem se systematicky samostudiu, navštěvovala jsem různé kurzy a vzdělávací semináře, které postupně směřovaly k tomu, abych se mohla naplno věnovat koučinku.

V neposlední řadě měly na můj osobní rozvoj vliv i životní události, které byly někdy nelehké. Před několika lety jsem prodělala vážnou nemoc- naštěstí s tím nejlepším možným koncem.

Tato zkušenost mě posílila a „probudila“ a poznání, které jsem z ní vytěžila, mi přineslo vnitřní klid, vyrovnanost, nadhled a troufnu si říci, že i pocit vnitřní spokojenosti a štěstí –  to vše tolik potřebné pro práci s lidmi.

Stále se vzdělávám. V posledním čase se věnuji hlavně studiu pozitivní psychologie (např. budování života postaveného na silných stránkách).

Moje motto je: Nikdy není tak, aby nemohlo být ještě lépe.

Podrobnosti

Datum:
3.4.2019
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
200Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.koucinkpro.cz

Pořadatel

Mgr. Jana Štěpková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913