Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ČTENÍ Z AKÁŠI teoreticko- praktický kurz

16.7.2016 - 9:00 - 17.7.2016 - 19:00

Kč4400

Edita Santiago JAK SE STÁT VĚDOMÝM PROUDEM INFORMACÍ

– OTEVŘENÍ SE PROUDU INFORMACÍ PRO UVĚDOMĚNÍ SI VŠECH PŘEKÁŽEK, KTERÉ UZAVÍRAJÍ CESTU K PODSTATĚ TVÉ DUŠE

 

Program kurzu:

* ČTENÍ Z AKÁŠI JAKO NÁSTROJ PRO ZPRACOVÁNÍ KARMICKÝCH ZÁTĚŽÍ A VŠECH PŘESVĚDČENÍ, SKRZE KTERÉ FILTRUJETE TVOŘENÍ SVÉ VLASTNÍ REALITY

* POZNEJTE VÍCE TECHNIK PŘIJÍMÁNÍ INFORMACÍ Z VIBRAČNÍHO POLE

* PŘENASTAVENÍ STARÝCH AKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ SKRZE NOVÉ AKÁŠICKÉ AFIRMACE VIBRUJÍCÍ LÁSKYPLNOU A KONSTRUTIVNÍ FREKVENCÍ

* ZÁKLADNÍ VESMÍRNÉ ZÁKONY, KTERÉ ŘÍDÍ ŽIVOT NA PLANETĚ ZEMI

* PRAVIDLA VESMÍRNÉHO ŘÁDU PRO ZODPOVĚDNOU PRÁCI S INFORMAČNÍM POLEM

 

Struktura kurzu:
kurz je uspořádán dle jednotlivých kroků, které postupně otevřou všechny úrovně vědomí, potřebné pro přijímání informací z vibračního pole. Kurz je podpořen písemným průvodcem, který dostane každý z účastníků a který byl přijímán channelingem pod vedením Strážců Akáši. První den kurzu je zaměřen částečně na teorii, která je doprovázena ihned rozsáhlou praxí. Druhý den kurzu je kladen důraz hlavně na praxi.

Počet míst je omezen na 16 osob.
Orientační harmonogram:
1. den – 9 – 18 (19) hod
2. den – 9 – 18 (19) hod

S sebou pohodlné oblečení, vše pro zapisování poznámek, kyvadlo.

 

S EDITOU SANTIAGO  i s Mgr. JANOU ŠTRAUSOVOU JE MOŽNÉ I INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ – nutná domluva předem telefonicky – možné nechat sms vzkaz – více viz.15.7.

 

CO JE AKÁŠICKÉ ČTENÍ?

Akášické čtení nám dává přístup do vibračního pole nejen bytosti, ale i prostoru, který nás obklopuje a prostupuje. V tomto prostoru je zaznamenána veškerá informační paměť. Tedy akášické záznamy, skrze které v aktuálním časoprostoru vnímáme sami sebe a naše okolí. Vstupem do vibračního pole bytosti či prostoru máme obrovské požehání zvědomit a přenastavit vše, co nás odděluje od přirozenosti a podstaty našeho bytí. Je zde vždy Strážci Akáši umožněno tzv. převibrování nízkovibračních záznamů.
JAK VNÍMAT AKÁŠU?
Akáša je slovo pocházející původně ze sanskrtu. Znamená éter nebo vesmírný prostor. V latině je známa jako Anima Mundi a překládá se jako „duše světa“.

V hinduismu je známá jako energetický dech, pátý element, vesmírný zvuk, nehmatatelná, nehmotná, jemná, která má schopnost sjednotit celý vesmír. Podstata života v každém projevu planety.

Akáša je všudypřítomná existence, která obklopuje a prostupuje VŠE. Duchovní síla, která prostupuje celým vesmírem a vytváří všechny formy, jakými vnímáme skrze lidský zrak ale i takové formy, které naše fyzické oči nemohou zachytit. Všechno ve vesmíru je energie vědomí projevující život v několika rozměrech, z nichž každý má svou vlastní frekvenci a vibrační vlnu.

AKÁŠA V POHANSKÉM UČENÍ
Akáša jako Pátý element. Akáša zde zastupuje v Pentagramu právě ten Pátý element, jinak zde nazývaný Éter. V pohanském učení je to tedy duchovní éter, pátý okultní a všudypřítomný živel, jenž zahrnuje ostatní čtyři živly – zemi, vzduch, oheň a vodu, které z něj vycházejí.
VŠICHNI MŮŽEME „CHANNELOVAT“ – PŘIJÍMAT INFORMACE Z VIBRAČNÍHO POLE

Schopnost „channelovat“ je v každé lidské bytosti. Každý je vtělenou energií vysoké frekvence a dle toho, jak se postupně rozpomíná, je tato schopnost k dispozici všem, kteří ji chtějí vědomě aktivovat ke službě Světla. Pak již jen stačí vůle a záměr přeměnit se v co nejčistší kanál, aby nedocházelo k přerušení směru vysokofrekvenční energie do této roviny kanálu. Každodenní praxe a trvalé udržování vlastní energetické úrovně, a to jak kvantitativně, tak kvalitativně, nám zaručí, že kanál zůstane aktivní trvale. Jinými slovy, naše běžná vibrace se stane bezprostředně vibrací nejvyšších úrovní, když o to požádáme.


Lektor :  Edita Santiago Arteaga  tel. 731 390 037, info@posvatnaspirala.cz                  Edita Santiago - foto

Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most (Sacred Bridge).

Po dvanáctiletém období  propojování více světů a absolvování mnoha školení v ČR i zahraničí, se za používání channelingu posledních 5 let práce intenzivně zabývá  čtením Akášických záznamů pro klienty z celého světa. Později byla Střážci Akáši vedena k přípravě a manifestaci kurzů. Její zkušenosti s tímto vesmírným darem lidstvu byly a jsou stále natolik obohacující, že je vedena předat je všem, jejichž duše volá po tomto poznání (ty nejpodstatnější informace, osobní kódy) a naučit účastníky jejich kurzů ten nejjednodušší a nejpřirozenější způsob jak vstoupit a číst v akášických záznamech. Strážci Akáši byla Edita informována, že tím, jak více lidských bytostí na sobě pracuje holistickým přístupem, otevírají se takovým vibračním frekvencím, ve kterých jsou připraveni vstoupit a číst v Akáše velmi jednoduchým způsobem. Pro ty, kteří však čelí nejistotě, nedůvěře, pochybám a zmateným informacím ohledně Akášického vědomí, je potřeba vedení.

 

Asistentka: Mgr. Jana Štrausová tel. 606 847 486, www.janaterapie.cz                    Jana Štrausová

se již 11. rokem zabývá fenoménem „DĚTI NOVÉHO VĚKU“. V roce 2010 obhájila diplomovou práci na UK Praha na téma INDIGOVÉ DĚTI.V roce 2014 natočila s režisérem Igorem Chaunem video: Důkazy a fakta o indigových dětech. Video odkaz:https://www.youtube.com/watch?v=BIC7pFncGvk . Ještě v témže roce natočila pro internetovou televizi Cesty k sobě video: Děti nové doby. Video odkaz:https://www.youtube.com/watch?v=bwo1szn2H44

V současné době pořádá meditační kurzy pro děti od 6 -12let, dále semináře pro rodiče dětí a individuální konzultace. Od loňského roku úzce spolupracuje s paní Editou Santiago, je rovněž aktivním konzultantem Akáši.

V neděli 7.srpna bude v Centru setkávání jednodenní seminář: Akášické čtení – SETKÁNÍ RODIČŮ DĚTÍ NOVÉHO VĚKU aneb co nám děti svým chováním či nemocí chtějí říci

Podrobnosti

Zahájení:
16.7.2016 - 9:00
Ukončení:
17.7.2016 - 19:00
Cena:
Kč4400
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913