Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KVANTOVÁ SVOBODA V MATRIXU

12.6.2016 - 9:00 - 18:00

2000Kč

Lidská srdce jsou daleko silnějšími rezonátory než cokoliv jiného a život by měl být  dětskou hrou, plnou zázraků. Co kdybychom zkusili naše myšlení otevřít tak, jak tomu bylo v našem dětství, kdy zázraky patřily do naší reality? Pokud to dokážeme, tak se nám „zázraky“ vrátí zpět do života.

Cílem semináře je naučit se aktivovat bezpodmínečnou lásku, kterou nosíme každý v sobě a kterou můžeme používat jako nejsilnější nástroj naší mysli. Důležitým bodem je otevření kvantového pole každému z účastníků semináře a následná praktická cvičení vědomého vstupu do kvantových polí a práce s kvantovou vlnou.

Budeme pracovat se svými strachy, pochybnostmi, traumaty, či jinými neduhy, které si neseme každý sám v sobě. Řekneme si o energii peněz a její zvládnutí v praxi. Naučíme se využívat vesmírných zákonů – zákon přitažlivosti, zákon rezonance, zákon akce-reakce atd.

Přednáší:  Mgr. Jiří Lexa,  www.kvantovacesta.cz , tel: 608 964 444  Jiří Lexa

 Řekl o sobě: „Můj příběh se počíná datovat v roce 1972 a nechci zde vypisovat každý detail mého života, protože to není v tuto chvíli důležité.

Původně jsem vystudoval hudbu, která mne provázela zhruba od sedmi let a díky svým dětským „militantním sklonům“ mne nadchla vojenská hudba. U vojenských hudeb jsem působil včetně studia zhruba 22 let a svoji kariéru završil jako vojenský kapelník. Vzhledem ke snižování stavů armády mne propustili a naskytla se mi příležitost učit na základní škole, což považuji za obrovskou životní zkušenost, která měla vliv na můj další osobní rozvoj.

Ve školství jsem vydržel zhruba 1,5 roku a touha po lepším materiálním zabezpečení mne přivedla do skutečného obchodu se zlatem a uměním, což mne ovlivnilo snad ve všech oblastech mého života. Díky této zkušenosti jsem pochopil mnoho věcí z lidské psychiky, vztahů, ale i z oblasti rozvoje osobnosti. Poznal jsem mnoho negativních aspektů, které skýtá bezohledný a manipulativní byznys, ale zároveň jsem pochopil, co vlastně v životě chci a jakým směrem se budu nadále ubírat. Obchod jsem opustil v roce 2014.

Lektorské a terapeutické činnosti se věnuji od roku 2014 a v současnosti tyto aktivity považuji spíše za mé koníčky než za práci, neboť mi přinášejí radost a dělají mne šťastným.“

V mém životě se mi podařilo docílit stavu štěstí, kdy se raduji pouze z toho, že jsem a právě tento stav jsem se rozhodl demonstrovat svému okolí, abych tak inspiroval co nejvíce lidí na jejich životní pouti.

Pokud jste dočetli až sem, tak vám za to upřímně děkuji a jestli máte ještě potřebu mne kontaktovat, tak se na vás z celého srdce těším a věřím, že vám budu schopen pomoct, poradit, či vás jen inspirovat.

S úctou Jiří Lexa

Podrobnosti

Datum:
12.6.2016
Čas:
9:00 - 18:00
Cena:
2000Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel