Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

LOONA DANCE

8.6.2018 - 18:45 - 20:45

200Kč

Blíží se léto, čas trávený u vody, a tak si na této lekci LOONA DANCE zatančíme vodu ve všech jejích podobách…  A nakonec se zklidníme v rytmu mořských vln. Přijďte v něčem modrém.

 

Loona dance je prožitkový taneční koncept, který lze nazvat tancem dělohy (lůna) nebo také tancem Luny či Chrámovým tancem. Během tančení je kladen velký důraz koncentrace na svou pánev (náš alchymický kotel, grál), na dělohu (ženské centrum síly, tvořivosti, instinktivní intuice), na své pocity (kontakt se srdcem) a přítomnost (být vědomím v těle, ne v hlavě). Pomáhají nám k tomu taneční hry, jednoduché opakované pohyby – monopohyby, které rozvíjí pravou hemisféru, uvádí nás do relaxace, klidu, svého středu a směřují nás k pozornosti do sebe, svého těla, k vnímání sebe sama a svých vnitřních pocitů, které při tanci prožíváme, také nás spojuje se svým vnitřním vedením – intuicí.

Je to meditace tancem.

Lekce PROŽITKOVÉHO TANCE pro ženy se konají vždy v pátek od 18:45 do  20:45hod. Tanec je vhodný pro všechny věkové kategorie – pro radost, pro zdraví i pro krásu !

LEKCE na SEBE NENAVAZUJÍ.
PŘIDAT SE MŮŽETE KDYKOLIV a PŘIJÍT TŘEBA JEN OKUSIT …
Nyní: 8. a 22. června

Pokud máte šátek s penízky nebo třásněmi kolem boků, přineste si ho.

 

PŘIHLASTE SE předem na: tel. 728 725 545, mail: ajava@email.cz

Těším se na vás… Ála

 

Provází: ÁLA VACHUŠKOVÁ, www.ala-loona.cz ,  akreditovaná lektorka LD, absolventka mnoha tanečních, osobnostních, šamanských a tantrických seminářů. „Tanec mě provází celý život a když tančím, cítím, že jsem to já. Několik posledních let se věnuji vědomému doteku, tantrickým masážím (www.tantra-alena.cz) a ženské cykličnosti. Pokud přijmeme jako ženy tuto cykličnost, tento příliv a odliv naší energie, ať už během roku nebo v rámci našeho menstruačního cyklu, jdeme tak s proudem a žije se nám lépe. Pro ženy proto pořádám prožitkové workshopy na téma „Tanec živlů aneb čtyři tváře ženy“. Tantra pro mě znamená lásku a úctu ke svému tělu, otevřené srdce a  návrat k posvátné sexualitě, což je cesta, jak uzdravit vztahy k sobě, k partnerovi i k ostatním. Jsou různé cesty, ale všechny vedou k jednomu cíli – žít naplno to, co jsme a probudit v sobě svoji sílu, vášeň, ale hlavně lásku…Moje motto je: „PROTANČI SE KE SVÉ VÁŠNI!“
Vášeň můžeme cítit k někomu, k něčemu nebo prostě k životu. Vášnivě se většinou líbáme, tančíme, ale klidně můžeme i vášnivě vařit nebo jezdit na kole. Vášeň nám rozbuší srdce a prohloubí dech a když dýcháme, tak žijeme…Bez vášně jedeme životem jen na jedničku… S vášní vnímáme barvy, zvuky, vůně, cítíme sebe i ostatní… naplno! Život s vášní znamená umět se smát se slzami v očích, ne jenom mít rád, ale milovat, ne váhavě jít, ale rozběhnout se…Loona Dance je pro mě další cestou, jak se spojit s nejhlubší moudrostí našeho těla, s tvořivou silou naší dělohy. Věřím, že každá žena je ve své podstatě něžná, milující, ale i smyslná a divoká… Pojďme si to zatančit!“

 

Podrobnosti

Datum:
8.6.2018
Čas:
18:45 - 20:45
Cena:
200Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.loona-dance.cz, www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913