Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MÁ VNITŘNÍ SÍLA, MŮJ VNITŘNÍ POTENCIÁL…

19.4.2020 - 9:00 - 16:00

1500Kč

Seminář na podporu, oslavu a probuzení vašich schopností, síly a intuice …

Velice silné a  intenzivní  léčení na podporu vaší síly a invence pro změny, které potřebujete udělat… v sobě,  ve vztazích, v pracovním životě a žít život, který vás baví.

Pracovat budeme šamansky a tak Matka Země, Otec Nebes, mužský a ženský princip, uvnitř vás či v rodových liniích, vám budou nápomocny či se vám budou uzdravovat. Dvě energie, které vás vyživují a zároveň léčí a harmonizují. Jenom musí správně proudit a plynout jako voda, pohybovat se s lehkostí větru, síly země a vášně ohně.

Pokud to tak není, vznikají disharmonie a ty se odráží na fyzickém těle jako nemoc, tlak či bolest. Na emočním těle např. v různých náladách, smutcích a bolestech a na mentální úrovni přílišnou negací, omezením a pochybností nad sebou a celkovým pohledem na svět.

 

REZERVACE předem na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo 605 148 913

 

JanaHladíkováJANA HLADÍKOVÁ, www.vsichnikreslime.cz „Léčím na úrovni srdce, ne na úrovni hlavy. Většinou je totiž velký rozdíl mezi tím, co si myslíme, a tím co skutečně naše srdce = duše potřebuje.

Často přemýšlím, jak pojmenovat svoji práci …terapeut, léčitel, šaman? Každý tato pojmenování vnímá jinak, s různými představami a předsudky.

Já sama bych se nazvala průvodcem.

Vidím, cítím, vnímám energie, barvy, bytosti z různých světů. Ať je to rostlinná či živočišná říše, živly nebo světelné úrovně. Jak se tyto světy prolínají a jsou nám nápomocné, tak se prolínají i způsoby mého léčení. Někdy je to spíše „klasická západní“ terapie, jindy zase šamanské – léčitelské praktiky. Nechávám se vést, předávám léčivé energie, vzkazy nebo nastavuji potřebné zrcadlo – přesně tak, jak je člověku v danou chvíli potřebné, jak je připravený a změnám otevřený.

Učím se od různých šamanů, léčitelů či jiných terapeutů. Učím se a vycházím také ze své osobní zkušenosti a svých prožitků, protože není silnější zkušenosti než té osobní. V životě jsem zažila těžké chvíle plné bolesti, které jsem prožívala po úmrtí matky, zoufalství při ztrátě dítěte, útok na mé ego při finančním bankrotu i zlomené srdce při rozchodu. Byly to chvíle plné beznaděje a ztráty víry v sebe. Stála jsem na rozcestí – rezignace nebo život. Rozhodla jsem se, že svůj život „nezahodím“ a zúročím své léčivé schopnosti, které se hlásily už dávno předtím. A jak jinak, než nejdříve sama na sobě. Samozřejmě nic netrvá věčně, a jak praví jedno zenové přísloví: „Za mraky je vždy čisté nebe.“ …tak se postupně začaly střídat hodiny plné pláče za hodiny plné pohody a harmonie.

Roky to byly těžké, ale naučily mě soucitu a chápání druhých. Pomohly mi také ještě více uspořádat si své hodnoty a takto posílená jsem byla připravena vykročit vstříc mému novému životu. Životu s úsměvem nejenom na rtech, ale i v srdci.

Od té doby vím, že vesmír je nám nápomocen, jenom mu musíme trošičku vyjít vstříc a to hlavně tím, že na sobě začneme pracovat. Neznamená to se „zbláznit“ a začít „ulítávat“ mimo realitu… znamená to přijímat nové věci, měnit úhly pohledu, zbavovat se nezdravých vzorců a více otevírat svá srdce… a při tom všem zůstat pevně nohama na zemi spojeni s Matkou Zemí.

Součástí mého léčení – mé šamanské, léčitelské cesty, bylo naučit se nechat si pomoci od druhých a přiznat si svoji slabost. Díky tomu mohu nyní nabídnou svoji pomoc i já, možná právě Vám“…

Podrobnosti

Datum:
19.4.2020
Čas:
9:00 - 16:00
Cena:
1500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.vsichnikreslime.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913