Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Metoda ACCESS BARS® – certifikovaný seminář

20.6.2020 - 10:00 - 18:00

3100Kč – 6200Kč

JEMNÝM DOTEKEM MŮŽETE ZMĚNIT ŽIVOT SVŮJ I DRUHÝCH
Jak by se vám líbilo, kdybyste se mohli zbavit všech myšlenek, vzpomínek, pocitů a emocí, při kterých se necítíte dobře. Postupně zrušit vaše omezení a programy, které si podvědomě ve svém životě vytváříte, a které vám brání žít šťastný život.

Seznamte se s metodou ACCESS BARS®

Access Bars® je metoda pro celou rodinu. Je to metoda, kterou můžete používat k tomu, aby byl váš život jednodušší a radostný.

Tato metoda je navržena tak, že se ji naučí každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte cítit žádné energie a nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy.

 


Access Bars® je pouze jedním z nástrojů Access Consciousness – Přístup k vědomí. V rámci kurzu se seznámíte i s dalšími nástroji, které jsou stejně jako Access Bars velmi snadné a účinné.

Vše potřebné se dozvíte na kurzu, na který jste srdečně zváni.

Cena: 6.200,- Kč (cena pro ČR je oficiálně stanovena společností Access Consciousness)
Každé další opakovaní kurzu za cenu 3 100,- Kč.
Děti do 15ti let zdarma, studenti do 18ti let platí poloviční kurzovné

Těším se na setkání, Adriana

Rezervujte si své místo:https://www.easytouch.cz/kurzy-terminy

 

Lektorka:ADRIANA TĚŠÍNSKÁ, www.easytouch.cz

Bylo období, kdy jsem nebyla spokojená sama se sebou a se svým životem. Hledala jsem způsob, jak se pohnout z místa. Cesta, kterou jsem od té doby prošla a zkušenosti, které jsem získala, mi umožnily podívat se na sebe a svět jinak. Každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. Když si tohle uvědomíme, stáváme se tvůrci své reality a tvoříme si život takový, jaký si přejeme.
Jsem za to poznání vděčná a nyní už vím, že jsem tady na „tomto světě“ správně, a že můžu sobě i ostatním prospět tím, kým JSEM.

 

Adriana Těšínská spolu s další lektorkou Lucií na svém webu píší:

„Když jsme se poprvé dozvěděly o  ACCESS, byly jsme nadšené. Začaly jsme s metodou Access Bars®, naučily se její techniky a postupně jsme do naší praxe přidaly i jiné metody, jako je ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT® a ACCESS Tělesné procesy. Všechny tyto procesy dnes prostřednictvím našich kurzů předáváme dál, protože vidíme, jak ovlivňují kvalitu životů našich klientů i absolventů našich kurzů.

Access je soubor nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. Vědomí nehodnotí. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý a zcela přítomný ve všech oblastech našeho života. Nabízí nepřetržitou schopnost uvědomovat si více možností, mít větší možnost výběru a získat od života více.

Pomáháme lidem, kteří se již rozhodli, pohnout se z místa nepohody. Ať již terapiemi nebo tím, že je naučíme metody praktikovat.“

Podrobnosti

Datum:
20.6.2020
Čas:
10:00 - 18:00
Cena:
3100Kč – 6200Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.easytouch.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913