Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MOHENDŽODÁRO – POKROČILÉ

25.9.2018 - 17:30 - 20:30

350Kč – 2000Kč

Milé ženy,

srdečně Vás zvu k pokračování našich krásných setkání – Mohendžodáro pro pokročilé.

Tato setkávání jsou pro ženy, které mají znalost Mateřského okruhu. Již jsme ušly společný kus cesty. Jsme na sebe naladěné, umíme pracovat s meditacemi, s rozváděním energie pánevního dna do celého těla.

To vše nám umožní se ještě více ponořit do tajemství ženské cesty, umění kultivovat svoji energii, používat hojivý dotek, rozvíjet svoji tvořivost a prožívat plně svůj Život.

 

 

Na tomto prvním setkání  otevřeme téma Péče o sebe a Hojnosti ve svém životě a seznámíme se s náplní celého podzimního cyklu.  Ponoříme se do nové tanečně laděné ženské meditace, která nám zharmonizuje a zvitalizuje celé tělo  a duši.

 

Cena prvního setkání je 350Kč.

REZERVACE prosím, předem…

 

Mohendžodáro  – tantra jóga pro ženy.

Celostní systém v péči o ženu, její vitalitu, zdraví, krásu, tvořivý život. Archetypální asány, práce s dechem – harmonizace a výživa hormonálního systému, meditace, spontánní tanec, sdílení, aromaterapie, intuitivní kresba. Umocněno zvukem a vibrací tibetských mís a dalších jedinečných muzikoterapeutických nástrojů.

Krásná pravidelná setkávání v kruhu stejně naladěných žen.

 

Pokročilé – pro ženy, které mají znalost Mateřského okruhu: 25. 9.

Podzimní cyklus pokročilé:  9. 10., 23. 10., 6. 11., 20. 11. a 11. 12, od 17:30 – 20:30 hod. ( 5 setkání, cena 2000 Kč )

 

MILOSLAVA JIROUCHOVÁ , www.miloslavaj.webnode.cz je akreditovanou lektorkou  Mohedžodára – uceleného tantrického systému pro ženy.

Jako Deví  předává  hojivý dotek v jedinečných terapiích a masážích pro ženy Mohendžodáro. Má bohaté zkušenosti s vedením meditací, katarzních a zenových technik.  Provádí muzikoterapií s tibetskými mísami, zvonkohrami a jinými nástroji.

„Podívej se mi do očí, poví Ti to více než tisíce slov.“

„Již od mala mám ráda přírodu, zvířata. Les je mým chrámem, tam se chodím smát i plakat. Ráda zkouším, pozoruji, objevuji a nořím se do ještě větších hloubek již poznaného včetně sebe samé. Je mi dobře s lidmi, kteří se dovedou na svět dívat s otevřeným srdcem a dětským nadšením i přes nelehké chvíle, kterými si každý z nás někdy prochází. Mou velkou vášní a radostí je malování, Mohendžodáro – ucelený tantrický systém pro ženy a určitě řada naplňující momentů a životních setkání či zvratů. Mám ráda exotické vůně, kameny, místa kde dýchá genius loci.“

Podrobnosti

Datum:
25.9.2018
Čas:
17:30 - 20:30
Cena:
350Kč – 2000Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.miloslavajwebnode.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913