Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MOHENDŽODÁRO – TANEČNÍ ŽENSKÉ MEDITACE

23.9.2020 - 18:30 - 20:30

3Kč – 500Kč

Taneční meditace jsou jedinečným systémem péče o ženské tělo a duši. Jsou určeny ženám, které se zajímají o osobní rozvoj, o poznání, nalezení a rozvíjení své ženské tvůrčí síly. Tento sytém vychází ze starodávné tradice indického Mohendžodára. Jde o devět meditací, jemných a laskavých, podporujících plynutí. Jsou naladěné na ženy a odpovídají jejich potřebám.

 

Základní potřeba ženy je milovat a být milovaná.

Taneční Meditace Mohendžodáro je unikátní projekt meditačních technik a terapií pro osobní transformaci ženy.
Každá meditace tvoří terapii, která rozvine vaše ženství, péči o tělo i duši.
Vždy je zaměřena na určitou hlubokou vnitřní potřebu ženy s praktickými účinky.
Všechny meditace jsou jedinečné, laskavé, přístupné a otevřené i začátečnicím.
Jsou doprovázené skladbami komponovanými speciálně pro tento účel.

V září pokračujeme ještě 30.9., opět od 18:30 – 20:30 (cena za všechny 3 lekce je 500 Kč). Datumy v říjnu a poté do konce roku upřesníme…

 

 

Originální hudba využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Pracuje s rytmy, tóninami, frekvencemi, nástroji, barvou hlasu. Vede ženu k přirozeným projevům a vyjadřování se. Názvy meditací jsou například : Laskavé sebepřijetí , Tvůrčí dětství nebo Imunitní posílení.

Do těchto meditací se formou ženských aspektů promítá ženský prožitkový rituál, který ženě umožní spojit se sama se sebou. Učí ženy spontánnímu tanci, využívá přitom rezonanční techniky a blahodárné cvičení, přírodní léčbu, používá mudry, vědomý dotek, meditační a relaxační techniky, které vedou k vnitřní transformaci životní síly a sexuality. Taneční meditace umožňují  poznání energetického kódu pro omlazování a zkrášlení ženy.

Meditace provázejí ženy na cestě za jejich ženstvím. Moudré ženy se vydávají na tuto cestu, zaměřují se na sebe, uvědomují si své tělo, vnímají sami sebe. Vyjadřují se, tančí, zpívají a osvobozují se. Pozorností k sobě samým podporují svou psychickou sílu a objevují své jedinečné vlohy.

Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravění těla, harmonizování psychické zátěže a různých emocionálních a mentálních konfliktů. Soudobá žena vlivem západní civilizace často ztrácí své ženské vlastnosti a přebírá mužské role. Ženské meditační techniky umožňují ženě uvědomit si, kde se nachází a případně to změnit. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby a má nejhlubší dopad. Dokáže zasáhnout příčinu problému a pracovat s ní.

Díky nabízeným metodám může žena znovu objevit svou hravost, podporovat smysl pro umění a tvořivost, zároveň poznat, jak zachází se svou mužskou silou. Toto uvědomění umožní harmonizaci ženské a mužské síly. Vyvážení obou principů povede k úžasné spolupráci žen a obnově celé společnosti.

 

 

REZERVACE PŘEDEM na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

 

 

Vede: KATEŘINA GRACE SOLDÁTOVÁ, www.srdcezivota.eu, tel. 602 149 311 

Můj příběh:
Čím jsem starší, tím mám větší a větší radost ze života a neustále žasnu jak bohatý a rozmanitý může být. Jako malá holka jsem poslouchala světelné učitele u mé postýlky, kteří krásně zářili ze tmy. Připomínali mi, co všechno na nás čeká a jak přelomová a důležitá tato doba pro lidstvo je. Nejvíce si pamatuji na slovo sebeuvědomění, což před těmi skoro šedesáti lety nebylo zrovna téma doby. Bohužel je nikdo jiný z mé rodiny nevnímal a já se učila rozlišovat, co patří do mé reality a co patří do viditelné reality mé rodiny. Naučilo mě to o mnoha věcech nemluvit, což mě ochránilo ve škole i na pracovišti.

V roce 1996 jsem začala cvičit „čhi – kung „a „tai – čhi“ a učit se o čínské filosofii a náhledu na léčení jejich tradičními metodami. Později jsem pracovala s“ Rei ki“. Práce s energií mě přivedla k zájmu o silová místa přírodní i ta zbudovaná  vědomými civilizacemi. Cestovala jsem do Francie, Irska, Anglie i Skotska, do Mexika i do Austrálie, abych se s těmito  místy blíže seznámila.

Studovala jsem léčivé byliny na Karlově universitě a vytvořila jsem svou zahradu na ekobiologických základech s prvky permakultury.

Snažila jsem se co nejvíce pochopit a pracovat se svým vědomím. Byla jsem na pobytu ve tmě, šla jsem poutní cestu do Santiaga de Compostela. Na pouťi Saharou s ženskou skupinou jsem praktikovala metody soul craftu a Vision quest. Absolvovala jsem Core touch – tantrické techniky. Mám licenci na vedení ženskách kruhů Mohendžodáro.

Ráda bych pomohla všem, aby si uvědomili jak jsou jedineční a důležití, přestali ztrácet energii ve strachu, nemoci a lítosti a začali se radovat ze života .

Podrobnosti

Datum:
23.9.2020
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
3Kč – 500Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.srdcezivota.eu

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913