Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MOHENDŽODÁRO – TANEČNÍ ŽENSKÉ MEDITACE

30.9.2020 - 18:00 - 20:00

Třetí zářijové setkání žen v uzavřené skupině. Pozor: poprvé už od 18:00 do 20:00 h.

Pokud byste se ženy chtěly přidat, máte šanci v říjnu: opět 3 setkání, konkrétně 12.,19. a 26.10. v uzavřené skupině. Téma říjnových meditací je: „TVOŘIVÉ DĚTSTVÍ“.

Taneční meditace jsou jedinečným systémem péče o ženské tělo a duši. Jsou určeny ženám, které se zajímají o osobní rozvoj, o poznání, nalezení a rozvíjení své ženské tvůrčí síly. Tento sytém vychází ze starodávné tradice indického Mohendžodára. Jde o devět meditací, jemných a laskavých, podporujících plynutí. Jsou naladěné na ženy a odpovídají jejich potřebám..

Taneční Meditace Mohendžodáro je unikátní projekt meditačních technik a terapií pro osobní transformaci ženy.
Každá meditace tvoří terapii, která rozvine vaše ženství, péči o tělo i duši.
Vždy je zaměřena na určitou hlubokou vnitřní potřebu ženy s praktickými účinky.
Všechny meditace jsou jedinečné, laskavé, přístupné a otevřené i začátečnicím.
Jsou doprovázené skladbami komponovanými speciálně pro tento účel.

 

 

Originální hudba využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Pracuje s rytmy, tóninami, frekvencemi, nástroji, barvou hlasu. Vede ženu k přirozeným projevům a vyjadřování se. Názvy meditací jsou například : Laskavé sebepřijetí , Tvůrčí dětství nebo Imunitní posílení.

Do těchto meditací se formou ženských aspektů promítá ženský prožitkový rituál, který ženě umožní spojit se sama se sebou. Učí ženy spontánnímu tanci, využívá přitom rezonanční techniky a blahodárné cvičení, přírodní léčbu, používá mudry, vědomý dotek, meditační a relaxační techniky, které vedou k vnitřní transformaci životní síly a sexuality. Taneční meditace umožňují  poznání energetického kódu pro omlazování a zkrášlení ženy.

Meditace provázejí ženy na cestě za jejich ženstvím. Moudré ženy se vydávají na tuto cestu, zaměřují se na sebe, uvědomují si své tělo, vnímají sami sebe. Vyjadřují se, tančí, zpívají a osvobozují se. Pozorností k sobě samým podporují svou psychickou sílu a objevují své jedinečné vlohy.

Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravění těla, harmonizování psychické zátěže a různých emocionálních a mentálních konfliktů. Soudobá žena vlivem západní civilizace často ztrácí své ženské vlastnosti a přebírá mužské role. Ženské meditační techniky umožňují ženě uvědomit si, kde se nachází a případně to změnit. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby a má nejhlubší dopad. Dokáže zasáhnout příčinu problému a pracovat s ní.

Díky nabízeným metodám může žena znovu objevit svou hravost, podporovat smysl pro umění a tvořivost, zároveň poznat, jak zachází se svou mužskou silou. Toto uvědomění umožní harmonizaci ženské a mužské síly. Vyvážení obou principů povede k úžasné spolupráci žen a obnově celé společnosti.

 

REZERVACE PŘEDEM na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

Vede: KATEŘINA GRACE SOLDÁTOVÁ, www.srdcezivota.eu, tel. 602 149 311 

Podrobnosti

Datum:
30.9.2020
Čas:
18:00 - 20:00
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.srdcezivota.eu

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913