Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MOHENDŽODÁRO – TANEČNÍ ŽENSKÉ MEDITACE

7.9.2020 - 18:30 - 20:30

100Kč

Taneční meditace jsou jedinečným systémem péče o ženské tělo a duši. Jsou určeny ženám, které se zajímají o osobní rozvoj, o poznání, nalezení a rozvíjení své ženské tvůrčí síly. Tento sytém vychází ze starodávné tradice indického Mohendžodára. Jde o devět meditací, jemných a laskavých, podporujících plynutí. Jsou naladěné na ženy a odpovídají jejich potřebám.

 

Základní potřeba ženy je milovat a být milovaná.

  • Taneční Meditace Mohendžodáro je unikátní projekt meditačních technik a terapií pro osobní transformaci ženy.
  • Každá meditace tvoří terapii, která rozvine vaše ženství, péči o tělo i duši.
  • Vždy je zaměřena na určitou hlubokou vnitřní potřebu ženy s praktickými účinky.
  • Všechny meditace jsou jedinečné, laskavé, přístupné a otevřené i začátečnicím.
  • Jsou doprovázené skladbami komponovanými speciálně pro tento účel.

 

KDY SE POTKÁME?

Nezávazná UKÁZKOVÁ LEKCE: už v pondělí 7.9. 18:30 – 20:30 hod. (100Kč), pokud se poté rozhodnete, tak v září se uvidíme ještě 3x – vždy ve středu: 16., 23. a 30.9. opět od 18:30 – 20:30 (cena za 3 lekce je 500 Kč). Říjen upřesníme…

 

 

 

Originální hudba využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Pracuje s rytmy, tóninami, frekvencemi, nástroji, barvou hlasu. Vede ženu k přirozeným projevům a vyjadřování se. Názvy meditací jsou například : Laskavé sebepřijetí , Tvůrčí dětství nebo Imunitní posílení.

Do těchto meditací se formou ženských aspektů promítá ženský prožitkový rituál, který ženě umožní spojit se sama se sebou. Učí ženy spontánnímu tanci, využívá přitom rezonanční techniky a blahodárné cvičení, přírodní léčbu, používá mudry, vědomý dotek, meditační a relaxační techniky, které vedou k vnitřní transformaci životní síly a sexuality. Taneční meditace umožňují  poznání energetického kódu pro omlazování a zkrášlení ženy.

Meditace provázejí ženy na cestě za jejich ženstvím. Moudré ženy se vydávají na tuto cestu, zaměřují se na sebe, uvědomují si své tělo, vnímají sami sebe. Vyjadřují se, tančí, zpívají a osvobozují se. Pozorností k sobě samým podporují svou psychickou sílu a objevují své jedinečné vlohy.

Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravění těla, harmonizování psychické zátěže a různých emocionálních a mentálních konfliktů. Soudobá žena vlivem západní civilizace často ztrácí své ženské vlastnosti a přebírá mužské role. Ženské meditační techniky umožňují ženě uvědomit si, kde se nachází a případně to změnit. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby a má nejhlubší dopad. Dokáže zasáhnout příčinu problému a pracovat s ní.

Díky nabízeným metodám může žena znovu objevit svou hravost, podporovat smysl pro umění a tvořivost, zároveň poznat, jak zachází se svou mužskou silou. Toto uvědomění umožní harmonizaci ženské a mužské síly. Vyvážení obou principů povede k úžasné spolupráci žen a obnově celé společnosti.

 

 

REZERVACE PŘEDEM na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

 

Vede: KATEŘINA SOLDÁTOVÁ, www.srdcezivota.eu, tel. 602 149 311 o sobě:

„Práci s energií se věnuji přes dvacet let, začala jsem cvičením Chci kung a Tai chci, stala jsem se Mistrem Reiki, mám schopnosti komunikace s různými bytostmi z jemněhmotných dimenzí. Pomáhám lidem najít východiska ve složitých životních situací, vnímám potenciál každého člověka, jeho vnitřní krásu a zároveň vidím, když je rozladěný, odpojený … Proto se snažím pomoci mu najít cestu zpět do proudu života. Nejčastěji vidím nutnost zastavení se, zklidnění – pak je možné najít řešení. Pokud se podaří nastolit změny, které vedou k harmonii duše, dostaví se i do fyzického těla.

Dnešní uspěchaná doba přináší spoustu často i protichůdných informací. Zvykli jsme si postupně odevzdávat zodpovědnost za své zdraví lékařům, farmaceutickému průmyslu a díky masivní každodenní masáži médií také státu. Máme však na výběr. Můžeme se litovat jak jsme my lidé, příroda, voda i vzduch již znečištěni anebo sebrat odvahu a vzít si zodpovědnost zpět. Spousta lidí si už vyzkoušela, že peníze nejsou všechno a vědí, že to nejcennější se stejně koupit nedá. Proto se začínají odklánět od materiálního života, hledají klid, spokojenost a vnitřní mír. Jedna z cest vede k návratu k přírodě, k odklonu od chemických léků a k znovuobjevování darů přírody jako jsou bylinky, masáže a řada alternativních léčebných praktik, včetně práce s energií a meditace. Náš život výrazně ovlivníme stravou, životním stylem (harmonickým prostředím, pohybem a základní prevencí).

Záleží mi na tom, aby si ženy uvědomily svou sílu a možnosti a pomohly přeměnit svět na místo plné lásky, pochopení a spolupráce. K tomuto mohou pomoci i nabízené taneční meditace pro ženy.“

Podrobnosti

Datum:
7.9.2020
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
100Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.srdcezivota.eu

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913