Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MOHENDŽODÁRO – TANTRA JÓGA pro POKROČILÉ

9.10.2018 - 17:30 - 20:30

2000Kč

Tato setkávání jsou pouze pro ženy, které mají znalost Mateřského okruhu Mohendžodáro.

 

Milé ženy,

srdečně Vás zvu k pokračování našich krásných setkání. Již jsme ušly společný kus cesty. Jsme na sebe naladěné, umíme pracovat s meditacemi, s rozváděním energie pánevního dna do celého těla.

To vše nám umožní se ještě více ponořit do tajemství ženské cesty, umění kultivovat svoji energii, používat hojivý dotek, rozvíjet svoji tvořivost a prožívat plně svůj Život.

 

 

REZERVACE prosím, předem přímo u lektorky…

 

Mohendžodáro  – tantra jóga pro ženy je celostní systém v péči o ženu, její vitalitu, zdraví, krásu, tvořivý život. Archetypální asány, práce s dechem – harmonizace a výživa hormonálního systému, meditace, spontánní tanec, sdílení, aromaterapie, intuitivní kresba. Umocněno zvukem a vibrací tibetských mís a dalších jedinečných muzikoterapeutických nástrojů.

Krásná pravidelná setkávání v kruhu stejně naladěných žen.

Podzimní cyklus pokročilé:  9. 10., 23. 10., 6. 11., 20. 11. a 11. 12, od 17:30 – 20:30 hod. ( 5 setkání, cena 2000 Kč )

 

MILOSLAVA JIROUCHOVÁ , tel. 725 594 173, www.miloslavaj.webnode.cz je akreditovanou lektorkou  Mohedžodára – uceleného tantrického systému pro ženy.

Jako Deví  předává  hojivý dotek v jedinečných terapiích a masážích pro ženy Mohendžodáro. Má bohaté zkušenosti s vedením meditací, katarzních a zenových technik.  Provádí muzikoterapií s tibetskými mísami, zvonkohrami a jinými nástroji.

„Podívej se mi do očí, poví Ti to více než tisíce slov.“

„Již od mala mám ráda přírodu, zvířata. Les je mým chrámem, tam se chodím smát i plakat. Ráda zkouším, pozoruji, objevuji a nořím se do ještě větších hloubek již poznaného včetně sebe samé. Je mi dobře s lidmi, kteří se dovedou na svět dívat s otevřeným srdcem a dětským nadšením i přes nelehké chvíle, kterými si každý z nás někdy prochází. Mou velkou vášní a radostí je malování, Mohendžodáro – ucelený tantrický systém pro ženy a určitě řada naplňující momentů a životních setkání či zvratů. Mám ráda exotické vůně, kameny, místa kde dýchá genius loci.“

Podrobnosti

Datum:
9.10.2018
Čas:
17:30 - 20:30
Cena:
2000Kč
Rubriky Akce:
, ,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.miloslavaj.webnode.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913