Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MUŽSKÝ KMEN – intro večer

15.9.2021 - 19:00 - 21:00

Prostor, kde muži objevují sami sebe.

Přijďte na intro večer k začínajícímu podzimnímu kurzu pro muže, kde dostanete ochutnávku kurzu a dozvíte se další podrobnosti. Více informací o kurzu naleznete na odkazu: https://muzskykmen.webnode.cz .

 

Zažijte, jaké to je být součástí podporujícího mužského kmene.

 

 

 
Co Vás na kurzu čeká? 

– Objevíte hloubku, upřímnost a respekt v čistě mužské společnosti.
– Spojíte se s vnitřními pocity a potřebami.
– Najdete svou podstatu, sílu a životní energii.
– Zlepšíte komunikaci s ostatními lidmi a porozumění v partnerském životě.
– Naleznete spojení se sebou a získáte větší sebedůvěru.
– Protáhnete a rozcvičíte celé své tělo, zbavíte se napětí a stresu.
– Získáte nové návyky, které přinesou více radosti a pravdivosti do života.

Co se v kurzu naučíte ?

  • Vyjádřit a sdílet své potřeby, pocity, myšlenky.
  • Spojit se sám se sebou, najít svůj vnitřní zdroj síly a sebedůvěry.
  • Zorientovat se v sobě a porozumět si.
  • Uvolnit a napojit se na své potěšení, přinést do života více radosti a živosti.
  • Probudit v sobě odvahu se vyjádřit a žít život podle sebe.


Kurz je určen pro všechny dospělé muže bez rozdílu věku. 

 

Svoji účast nahlaste předem na emailovou adresu: muzskykmen@email.cz nebo skrze webový formulář na webu:  muzskykmen.webnode.cz., příp. na tel. 602 491 707 (i sms)

Kapacita je omezena na 15 mužů, vstupné je dobrovolné.

 

 

Provázet budou: JAROSLAV MIŠKOVSKÝ a DAVID SVOBODA

O Jardovi:
„Vyrůstal jsem na malé farmě ve vesnici na okraji Prahy. Vystudoval jsem Střední elektrotechnickou školu a následně Vysokou školu obor Biomedicínské inženýrství.

Již od malička mě fascinovalo lidské tělo a to jak funguje. Vždy jsem byl člověk zvídavý a rád se učil nové věci. K zájmu o lidské tělo se přidal i zájem o pohyb a tanec, o hudbu a později i o mysl a její fungování, a o pocity a emoce.

Na cestu osobnostního růstu jsem se vydal poprvé v červenci roku 2006, kdy jsem přečetl první knihu od Dale Carnegie: Jak získávat přátele a působit na lidi. Od té doby jsem přečetl nespočet knih o osobnostním rozvoji a zúčastnil se mnoha seminářů.

Stal jsem se studentem života i sama sebe.

V listopadu roku 2013 má cesta k sobě nabrala velkou rychlost po absolvování 1. běhu programu Cesta pravého muže, kde jsem potkal spoustu chlapů a měl možnost poprvé autenticky sdílet svůj příběh v kruhu mužů a dotknout se hloubky svého srdce, sám sebe.

Následující rok byl ještě intenzivnější po té, co jsem prošel procesem hledání vize (Vision Quest) a co jsem se seznámil se svojí manželkou, tehdejší taneční partnerkou.

Díky mojí ženě Lence jsem byl konfrontován sám se sebou a se svojí vnitřní pravdou. Díky ní a její lásce jsem mohl objevovat, co to znamená být sám sebou.

Čas dozrál a já bych se s laskavostí a otevřeností rád podělil o své zkušenosti a podpořil i vás ostatní na vaší cestě k sobě samým.

V kurzech vytvářím prostor, kde se můžete otevřít a objevovat co to znamená být ve spojení sám se sebou, co to znamená jednoduše být sám sebou“.

 

O Davidovi:

„Narodil jsem se v Č. Budějovicích, kde stále žiji.

K osobnostnímu rozvoji jsem se dostal postupně při dospívání, při hledání odpovědí na otázky ohledně života, fungování světa, porozumění sobě, lidem, vztahům a podobně.

Nejdříve šlo o smíšené kurzy, kde byla většina žen, ale postupně jsem hledal ryze mužskou skupinu. Tu jsem našel v programu Cesta pravého muže, Mužská sexualita a později v programech Zralý muž.

Uvědomil jsem si, že respektující mužská skupina je důležitá pro každého muže a už několik let jsem spolutvůrcem Mužského kruhu v Č. Budějovicích.

Dále se zajímám o hlubší práci s pocity, emocemi, traumaty a rodovou zátěží. Své zkušenosti jsem se rozhodl předávat dál v rámci kurzu.“

Podrobnosti

Datum:
15.9.2021
Čas:
19:00 - 21:00
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , https://muzskykmen.webnode.cz

Pořadatel

Jaroslav Miškovský

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913