Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

NA CESTĚ k ROVNOVÁZE aneb JAK POROZUMĚT ZRANĚNÍM, BOLESTEM a JINÝM DISHARMONIÍM

14.5.2018 - 18:45 - 20:45

160Kč

Nový pohled na diagnostické metody a terapeutické postupy: metoda a systém MFK (manuální fyzioterapeutická korekce).

 

Dnešní člověk má neskonale mnoho možností, jakými dveřmi vstoupit na cestu k rovnováze, bdělému udržování se v ní a seberozvoji.

Objevují se stále nové a oprašují již osvědčené metody, postupy a techniky. Jsme zahlceni informacemi a radami z řad odborné, ale i laické veřejnosti – jak s nimi naložit, co je správně a co funguje?

Přijďte se seznámit s jednou z metod a smysluplně a cíleně nahlédnout na fungování lidského těla, porozumět bolestem, zraněním a jiným akutním či chronickým problémům, které nás obtěžují a lepí se na nás jako klíště.

14.5.leták přednáška  

Lektorka: EDITA VÁCHOVÁ (www.terapeutickecentrum.cz)

Kdo jsem: Jmenuji se Edita Váchová, jsem diplomovaná fyzioterapeutka a tomuto povolání se věnuji již 16 let. Za tu dobu jsem prošla různými institucemi, kde jsem pracovala podle určitých zaběhlých pravidel a přestala jsem vnímat sebe a svůj potenciál…pomalu, ale jistě se vytrácel a otupoval smysl a můj původní záměr k tomuto „POVOLÁNÍ“ , tedy službě lidem.

Nový pohled na toto mi poskytla až paní Martina Končalová a její metoda MFK, která mi definitivně změnila život a pohled na fungování lidského těla, jeho souvislosti, souvztažnosti a propojení s psychikou a jiným pro nás neviditelným, nicméně ale stejně důležitým. Nové pochopení, že náhody neexistují a že synchronicita funguje naprosto, ve mě vzbudil zájem o nové možnosti rehabilitace a tím začala moje nová cesta „rehabilitace“ sebe sama. Vystoupení z jistého „komfortu“ a jistot, které se tváří, že nám přinášejí uspokojení a výhody je nyní mým každodenním úkolem. Vnímání situací v bdělé přítomnosti mě učí novým postojům a kreativitě, která je v této profesi nezbytná.

 

Výčet seminářů:

Černá esence- Prasadam, Holotropní dýchání- prof. Stanislav Grof, Konstelace traumatu- Radim Ress, Rodinné konstelace- Hana Červenková, Intuitivní tanec- Ta-Ura Pobyt Moře sluncí s Karaimi ( transformační a léčivý pobyt na Maltě), Síla odpuštění- Jane H., Propoj se se svou vnitřní silou a vytvoř životní změnu- Radulayová

 

Výcviky:

  • Metoda MFK- informatika ve fyzioterapii
  • Metoda MFK- psychosomatika ( Martina Končalová)
  • Práce s energetickými zdroji- konstelace traumatu ( Radim Ress)

 

 

 Lektorka: KRISTÝNA RYBOVÁ

Kdo jsem: Jako malá jsem chtěla pracovat se zvířaty. Toužila jsem studovat vlky a přivést je zpět na Šumavu. Byl to můj sen. Se zvířaty jsem cítila hluboké souznění a obdivovala u nich vše, co jsme my lidé moderním stylem života ztratili. U lidí jsem to tak necítila. Nikdy jsem nechtěla s lidmi pracovat. Nedokázala jsem ocenit hodnotu „lidství“. Avšak jak už to tak bývá, život mě neustále vedl právě k lidem! Nejprve jako osobní trenérku ve fitness, později jako terapeutku. A proč? Abych pochopila! Abych skrze každého člověka, kterého jsem ve svém profesním či osobním životě potkala, mohla poznávat samu sebe. Abych objevila ve svém srdci hodnotu člověka a tedy i tu svou. Abych pochopila, že každý jsme jedinečný a přesto jsme všichni jedno. Abych si uvědomila, že toužím-li po jakékoli změně tam venku, musím nejprve změnit sama sebe. A tak žiju a měním se, učím se a poznávám a tato poznání sdílím dál.

 

Ti, kdo mi nejvíce pomohli stát se sebou:

  • PaedDr. Martina Končalová – Metoda MFK: informatika a psychosomatika ve fyzioterapii
  • Radim Ress – Konstelace traumatu
  • Prasadam – Černá esence
  • Kateřina Karaimi Motyčková – Grál posvátného ženství a Spirituální sexualita ženy
  • Prof. Stanislav Grof a jím vyškolený tým – Holotropní dýchání

Podrobnosti

Datum:
14.5.2018
Čas:
18:45 - 20:45
Cena:
160Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913