Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

NAAM JÓGA – ochutnávkové a poznávací setkání

19.10.2018 - 18:30 - 20:30

180Kč – 210Kč
Pro velký ohlas opakujeme…

Povíme si, co to vlastně Naam jóga je, ukážeme a vyzkoušíme léčivé techniky dechu, rukou, budeme pracovat s mudrami, jemně se protáhneme za zpěvu a zvuku manter.

Cvičení bude probíhat na zemi na podložkách nebo na židlích, jak to komu bude vyhovovat. Nečekejte klasické asany, o těch to není. Naam má veliké množství byť jednoduchých ale neskutečně mocných pohybových variací. Proto je vhodná pro každého a každému se může přizpůsobit. A vzhledem k tomu, že se jedná pro večerní ochutnávku, tak bude protažení velmi jemné, s večerem ladící. Naam jóga používá moudrost Univerzální Kabaly, přírodních zákonů o fungování Vesmíru, což určitě lehce naťukneme. Naam jóga otevírá srdce.

Něco víc o Naam

Naam jóga nabízí jednoduché a praktické techniky pro kohokoli, v jakémkoli věku, bez ohledu fyzické predispozice. Představuje vysoce efektivní a  holistický přístup k uvolnění stresu, dosažení plného zdraví, spokojenosti a radosti, a také předchází stárnutí. Je to dokonalá praxe pro tuto zrychlenou a stresující dobu.

Má v sobě vše, co je potřeba k tomu, aby mohlo být naše tělo kompletně omlazeno, zregenerováno a vyléčeno. Obsahuje pohyb, vědomé dýchání a meditaci. Pohyb, dech a zvuk jsou v Naam józe sjednoceny tak, aby vytvořily rozmanitě plný léčebný systém, který stimuluje celé tělo. Výsledkem je jasná a šťastná mysl, pozitivní náhled na život a zdravé, pevné tělo.

Dech přináší život. Speciální techniky dechu v Naam józe mají jedinečný vliv na celkové zdraví těla. Dech harmonizuje krev, endokrinní, imunitní a nervový systém, což je dokonalou prevencí proti všem druhům zdravotních problémů. Uvolněné endorfiny aktivují pozitivní emoce a udržují fyzické tělo mladistvé a plné života. Zároveň se posilují břišní svaly a spodní část zad, zvyšuje se kapacita plic a okysličuje krev.

Intenzivní pohyb. Toto je dokonale sestavená mikroforma jógy, která se zaměřuje na části těla, které nejsou při běžném cvičení aktivní. Dynamický pohyb podporuje zdravou cirkulaci krve a lymfatického systému, kdy se zlepšuje flexibilita svalů a kloubů. Speciální série Naam jógy jemně detoxikují vnitřní orgány a zlepšují trávicí a vylučovací procesy v těle.

 

Zvuk, který léčí. Naam jóga používá zvuk, který podporuje tvorbu nových neuronů a nervových spojení, zlepšuje soustředění a paměť. Tento zvuk byl vytvořen v rámci speciálně složených matematických vzorců pro získání maximálního pozitivního efektu na celkovou funkci mozku a nervového systému. Povzbuzující zvuk navozuje v mozku i v celém těle reakci, která vyrovnává celou řadu mentálních a emočních narušení a která dokáže léčit i fyzické nemoci. Zpěv manter působí na náš nervový systém jako léčivý balzám.

 

S sebou: pohodlné oblečení, polštářek na sezení, láhev s vodou, dobrou náladu, anebo taky ne – my ji tam vytvoříme 🙂

 

 

 

 

Š.L.TŮMOVÁLektorka: Ing. ŠÁRKA LAURA TŮMOVÁ, mob: 733 517 685

„Práce s tělem mě provází už řadu let, kdy jsem skrze intuitivní masáže, cranio-sakrální terapii, Watsu a bezlepkové pečení  doputovala právě k Naam józe a léčebné technice Harmonyum, která všemu dala zastřešující princip.

V roce 2016 jsem absolvovala mezinárodní Kurz Naam jógy pro učitele. Pravidelně vedu lekce pro seniory ve třech senior centrech, lekce v MammaHelp, centru pro pomoc ženám s rakovinou prsu a také lekce v Centru Života Budějovice.

Každý den vidím, jak je Naam mocná a jak s ní plyne život jinak. Jsem za ni velmi vděčná.

Více o Naam můžete najít na www.naamjoga.cz

 

CENA: studenti, maminky na mateřské dovolené, senioři 180 Kč, ostatní 210 Kč

REZERVACE PŘEDEM na centrumsetkavani.cb@seznam.cz

Podrobnosti

Datum:
19.10.2018
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
180Kč – 210Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.naamjoga.cz

Pořadatel

Ing. Šárka Laura Tůmová
Telefon:
733 517 685
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913