Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

NAJDI SAMA SEBE dle STYLOVÉHO KLÍČE

28.4.2018 - 10:00 - 15:00

900Kč

Máte možnost prostřednictvím metody 8 stylových klíčů najít sama sebe.

Autorkou této metody je módní návrhářka Táňa Havlíčková, která vypozorovala, že lidé, kteří se podobně oblékají, se také podobně chovají a mají podobné talenty.

Provedu vás všemi 8 styly, přiblížím vám chování každého stylu, talenty, poslání a také jaké oblečení sluší kterému stylu  a ve kterém se cítí dobře. Protože: cítit se dobře, dělat, co nás baví a být šťastni, je přáním nás všech.

 

REZERVACE PŘEDEM: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913  + nevratnou zálohu 500Kč pošlete prosím, na účet č. 161217366/0300 + připište datum konání, tzn. 28.4. + Vaše příjmení. Pokud by se seminář nekonal z jakýchkoliv důvodů z naší strany, bude Vám záloha samozřejmě vrácena.

 

Průvodkyně: Ing. HANA KARBULKOVÁ, www.sama-sebou.cz

Již delší dobu se zajímám o osobní rozvoj a práci na sobě, protože jsem si v určité fázi svého života uvědomila, že nejsem sama sebou. Uvědomila jsem si, že hraji různé role, ale hlavně, že nejsem se svým životem spokojená. Tudíž jsem začala hledat, kde se stala chyba a kdo nebo co mi při hledání sama sebe může pomoci.

Před dvěma roky mi Vesmír přivedl do cesty módní návrhářku Táňu Havlíčkovou a její seminář „8 klíčů k vaší duši“. Metoda 8 stylů mě nadchla natolik, že jsem ve zkoumání stylů u Táni pokračovala dál a absolvovala Táni školu „Metoda 8 stylových klíčů“. Za dobu studia jsem viděla mnoho žen, kterým poznání jejich stylu pomohlo k poznání sama sebe, viděla jsem jejich rozzářené oči, když zjistily, že jsou správně a nemusí se trápit kvůli něčemu, co je vlastně jejich přirozenost. Stejně, jako poznání svého stylu pomohlo mně – pochopila jsem sebe, proč to tak mám.

A co je úžasné, pochopila jsem své rodiče, prarodiče, sourozence, děti, přátele a ohromně mi to usnadňuje komunikaci s lidmi.

Hanka

Podrobnosti

Datum:
28.4.2018
Čas:
10:00 - 15:00
Cena:
900Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913