Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ZDRAVÍ JE PŘIROZENÁ CESTA K DLOUHOVĚKOSTI

18.9.2016 - 9:00 - 18:00

1100Kč

Srdečně Vás všechny zvu na praktické pokračování srpnové přednášky „Nemocné tělo je nejvyšší volání po pozornosti – co nám nemoc říká?“

„Stárne mi tělo, ale uvnitř se cítím stále stejně mladý“,

téma, které od určitého věku čas od času zaměstnává mysl každého z nás, ať už jste muž či žena. Nikomu se nechce stárnout. Stárnutí a stáří máme často spojené se spoustou fyzických obtíží, s nemohoucností a samotou.

Toto chcete???

Myslím, že nikdo z vás, proto se o tom raději nemluví a možná když o tom nebudeme mluvit, stáří nepřijde?! Ani my o tom mluvit nebudeme, naopak, budeme mluvit o cestě ke zdraví, o každodenních jednoduchých  návycích, které vedou k pružnému a zdravému tělu v každém věku tak, aby vaše mysl zůstávala svobodná a mohla tvořit, mohla tvořit pro vás samotné i pro ostatní.

Na co se můžete těšit?

Naučíme se trénovat všechny naše smysly (hmat, chuť, zrak, čich, sluch) tak, aby se zvýšila citlivost na nás samé – dozvíme se, co je tai chi a čchi kung a jak ze cvičení udělat meditační rituál – naučíme se některá jednoduchá cvičení, která nám pomohou v různých situacích denního života –  budeme pracovat s dechem. Dýchejme kvalitně, abychom žili kvalitní život. 

Všimneme si věcí, které už v životě máme, víme o nich, jen jsme přehlédli, že je můžeme velmi jednoduše použít pro ozdravení sebe i lidí kolem nás, povíme si, jak hýčkat své smysly třeba i prostřednictvím jídla, budeme se VĚNOVAT SOBĚ tak, abychom se postupně naučili naslouchat moudrosti našeho srdce i těla a uměli ji prakticky využít v našem každodenním životě.

 

S láskou Dana Eriell Chyňavová   Dana Eriell Chýňavová

.
O lektorce:

Ráda bych vám pomohla naučit se číst signály vašeho těla, pracovat s jeho moudrostí a přirozeností.

 

Díky zkušenosti klasického zdravotníka a sportovního maséra jsem zjistila, že mám citlivost na vnímání práce těla a tak skrze mnohaleté cvičení tai-chi a práce s jógou a dechem se má cesta od té klasické odklonila.

Těším se na setkávání s vámi při poznávání vaší cesty, při objevování síly a moudrosti vašeho těla skrze dech, práci s energií při cvičeních či hledání optimální stravy pro vás jako jedinečnou bytost.

tel.606 079 664,mail: chynavova.dana@gmail.com,  www.vedomyzivot.com

 

S sebou potřebujete jen pohodlné oblečení, deku či podložku na cvičení a malý polštářek.

 

Podrobnosti

Datum:
18.9.2016
Čas:
9:00 - 18:00
Cena:
1100Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913