Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

OSOBNÍ KONZULTACE – AKÁŠICKÉ VHLEDY s Editou Santiago

27.8.2021 - 10:00 - 29.8.2021 - 17:00

1500Kč

Žijeme v době, kdy jsme masově ovlivňováni IN-FORMACEMI, které zasahují do láskyplného prožívání naší jedinečné cesty. Každý svou esenciální jedinečností přišel v tomto přelomovém období prožívat svou realitu jedinečným způsobem, jedinečnou vibrací a často je nám nyní tato jedinečná cesta zamlžována vnějšími filtry, kterým často i nevědomě dovolíme, aby nás zastavily v prožívání našeho zářivého potenciálu.

V tomto období chaosu a zmatku skrze AKÁŠICKÝ VHLED můžete přijmout POHLED ÉTERU na vše, co vám brání vidět a cítit tzv. JASNO. Pohledem éteru se vám otevře opět jasnost a posvítí se tak na vaší JEDINEČNOU CESTU DUŠE.

 

Můžete se objednávat na emailu: info@editasantiago.cz či na tel.: 731 390 037  

Kdy: v pátek 27.8. a v neděli 29.8. – vždy dle předchozího objednání… (sms 731 390 037)

 

 

Provázející:  EDITA LEMIANA SANTIAGO (https://jedno-duchost.cz)

Moje vlastní cesta skrze mé akášické filtry započala kolem mých 20 let věku, kdy jsem si skrze různé manifestace v mém životě začala uvědomovat souvislosti a vlivy vnějších tlaků a očekávání mých bližních na můj život.

Na rozdíl od mých rodičů jsem se narodila do období „ZMĚNY“. Toto paradigma změny mě doprovází až do dnešních dnů a i když během dalších 20ti let mého života jsem prožila tzv. krizi vědomí, tehdy takto pojmenovanou mojí osobní astroložkou, dnes tuto krizi vědomí vnímám jako návrat k mému opravdovému Já…..návrat domů.

Můj vnitřní dar vnímat každou živou bytost a každý prostor jako neustále vibrující informační a geometrické pole byl na počátku silně ovlivněn karmickou zátěží z minulosti. Byl to právě můj vlastní vnitřní dar, který mně pomohl skrze nástroj channeling pochopit v hlubších i vyšších souvislostech příčinu a následek všeho, co se odehrávalo dramaticky v mém životě.

Fyzicky jsem byla stále navracena do středu Evropy, ale moje duše nebyla často plně přítomna a aspekt mého vědomí se neustále toulal po posvátných místech Mexika. Bylo to právě Mexiko, kde jsem započala cestu Akášického zdroje a tato cesta byla vždy cestou spirály. Kdykoliv jsem zdolala alespoň jeden akášický filtr v mém bytí, v mém poli, přišlo další uvědomění a otevření nové reality, nových možností. Několik let jsem procházela uvědoměním si základních principů energie ve formě informace, abych se rozpomenula na propojení s Prvotním zdrojem ve mně.

Již je to dvacet let, co mně Plejádská světelná terapie pomohla pochopit můj původ duše v mém těle a cítím se stále být součástí plejádského kmene.

Prožívám aktuálně návrat do středu Evropy celým svým bytím a cítím, že moje mayské propojení již naplnilo záměr na mé cestě. Moje propojení s éterem, kde se kumuluje nejvíce omezujících a destruktivních filtrů a odkud od pradávna autority planety Ze-mě ovládají skrze infiltrované formy energií lidstvo, se proměňovalo každým dnem, každým měsícem, každým rokem a tak stále přináším aktualizované informace pro jednotlivce i pro nás jako kolektivní vědomí.

Akášické vhledy jsou mojí největší přirozeností a pokud tě má přirozenost oslovuje, jsi vítán/a v jednom z posvátných prostorů pro přenastavení tvého vnímání a tvého prožívání tak, abys tvořil/a tvou vlastní realitu z tvého středu, z tvé rovnováhy.

V lásce a přijetí… Lemiana

Podrobnosti

Zahájení:
27.8.2021 - 10:00
Ukončení:
29.8.2021 - 17:00
Cena:
1500Kč
Webová stránka:
www.jedno-duchost.cz

Pořadatel

Edita Santiago
Telefon:
+420 731 390 037

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913