Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PO STOPÁCH MAYSKÝCH POSELSTVÍ

9.6.2019 - 10:00 - 17:00

1400Kč

Zveme Vás na další setkání se Šárkou Lotou a Viktoriou Steel…

REZERVACE předem na: centrumsekavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 Případné dotazy směrujte přímo na lektorky – tel. 604 123 672

 

Lektorka ŠÁRKA LOTA KELLY o sobě napsala:

Šárka Lota„Od dětství jsem komunikovala (tehdy ne moc dobrovolně) s bytostmi jiných dimenzí a popravdě, hodně mě to děsilo. O čakře 3. oka, jsem v té době neměla ani tušení a tak přijímala nevědomky proudy informací, kterým jsem nerozuměla. Dnes je plně využívám ve své praxi s klienty. Po klinické smrti se mi otevřely další dary a schopnosti, které s láskou předávám. Vnímání aury bylo velkým darem, který mi ze začátku připadal jako velký problém. Představte si, že se probudíte po narkóze a tříhodinovém oživování a místo sester a doktorů, vidíte barevné fleky! Byl to šok. Zhruba po dvou měsících jsem našla způsob jak „vidět“, když chci a jak vnímání aury vypínat. Byla to neuvěřitelná úleva. Dnes díky tomu dokážu „normálně“ žít a když je třeba, vidět do vědomí, podvědomí i nevědomí klientů. Mohu sledovat jejich dráhy osudu, plán duše a celý jejich karmický vývoj. Pak je snadné podle momentálního problému, najít v mapě minulých inkarnací příčinu a v meditaci společně vše vyčistit a uzavřít.

Zhruba 10 let mě provází snovou hladinou duchovní šaman, který mi předal nespočet technik, jak pro učení, tak léčení či vstupování do různých hladin mozkové frekvence i dimenzí. Díky němu jsem dnes schopná přijímat to, co by mi ještě před časem připadalo jako sci-fi nebo přinejmenším bláznivé. Zpětná vazba však brzy ukázala dokonalost těchto technik a informací. Stále se učím a ráda s učením pomohu i vám.

Základ, který je třeba pochopit, je tak snadný! Nesnažte se „nacpat“ svojí nádhernou duši do maličkého fyzického těla, ale dovolte tělu, aby dorostlo velikosti vaší duše!

 

Laura ErbanováLektorka VIKTORIA STEEL, tel. 604 123 672, email: victoria.veronique@seznam.cz  Narodila se v r. 1989 v Praze. Napsala o sobě:

„Od svého ranného věku jsem na sobě pozorovala různé zvláštní schopnosti, které moji vrstevníci neměli a nechápali. Ačkoliv jsem to vnímala tehdy jako handicap, dnes jsem za tyto dary nesmírně vděčná. Když jsem se později dokázala zorientovat ve všem, co se mi od dětství otevíralo, bylo jasné, kudy se budu nadále ubírat.

Věnuji se tedy převážně práci s dětmi, od prenatálního období přes problémy ve výchově a nalezení jejich osobnosti, talentů a všeho, co jejich duše potřebuje.

Dále je mou náplní práce s tarotem a jeho intuitivním výkladem.

Jako další, co považuji v dnešní době za velmi podstatné je vibrace křestního jména a to jak u dospělých ( při změně či přidání druhého jména ), tak především u ještě nenarozených dětí, kterým jejich jméno energeticky velmi ovlivní celou budoucnost. V neposlední řadě pracuji jako lektor karmických konstelací a též načítám channeling.

Potkat se můžeme nejen na osobní konzultaci, ale i na seminářích či přednáškách.

Poslechla jsem svou dušičku a přestěhovala se na jih Čech, kde jsem vám teď už plně k dispozici.

Těším se na setkání a přeji nádherné a naplněné dny. Vaše Tori

 

A protože Lota i Viktoria se na jihu Čech usadily natrvalo , nemusíte za nimi jezdit do Prahy – dle telef. domluvy můžete absolvovat OSOBNÍ KONZULTACE v Č.Budějovicích…Objednání přímo na tel. 604 123 672, cena: 1 hod./ 1000Kč, 1,5 hod. –  1500Kč,

Nabízejí také PÍSEMNÉ ROZBORY: ( objednání na tel: 604 123 672 )

1.) AURICKÝ ROZBOR ( 2.000 Kč – zhotovení dle fotografie, lze objednat i jako dárek.) Dle vrstev naší aury lze bezpečně rozpoznat potenciál duše i ega, zdravotní problémy, nerovnováhu, bloky a stres v těle a tento rozbor je pak pro vás mapou k vašemu Já. Rozbor obsahuje kreslený obrázek vnitřní a vnější aury a kompletní písemné vysvětlení.

2.) NUMEROLOGICKÝ ROZBOR JMÉNA – pomoc při změně jména. Nové jméno pro dítě. Charakteristiky a významy jmen a jejich energie. Více po telefonu či emailu : victoria.veronique@seznam.cz

Podrobnosti

Datum:
9.6.2019
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
1400Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913